Interiér vašeho domova může vylepšit určitý druh květiny, která vám může přinést štěstí. Pokud chcete šťastnou rostlinu, zvolte žluté orchideje. Jsou ideálním druhem pro přilákání peněz, bohatství a prosperity. Jakmile to získáte, všimnete si, jak se energie a prostředí mění téměř okamžitě. Dobré vibrace jsou spojeny s rovnováhou emocí a příchodem dobrých zpráv. Zjistěte, kam ji umístit, aby se události obrátily ve váš prospěch. Ve feng shui je žlutá barva velmi doporučovaná.

Žlutá orchidej, rostlina, která přitahuje peníze, prosperitu a bohatství

Orchidej je velmi zvláštní rostlina kvůli svému významu a péči, kterou potřebuje, aby kvetla. Mnoho lidí se zdráhá mít jeden doma.

Někteří lidé si myslí, že snadno vysychá, ale není tomu tak, pokud mu věnujete trochu péče. Na druhou stranu je tato pokojová rostlina moderní, sofistikovaná a velmi elegantní. Sublimuje tedy dekoraci vašeho domova.

Stoupenci feng shui doporučují žlutou orchidej právě proto, že by mohla přitahovat štěstí a prosperitu do domu, ve kterém se nachází.

Co znamenají žluté orchideje?

Žluté orchideje jsou podle této disciplíny synonymem radosti a nových začátků. Stejně tak tato barva symbolizuje přátelství. Takže je to perfektní dárek pro přítele, kterého tak milujete.

Takže je to perfektní dárek pro přítele, kterého tak milujete.

výsadba orchidejí

Výsadba orchideje – Zdroj: spm

Jak se starat o žlutou orchidej?

Péče, kterou potřebuje žlutá orchidej , je stejná jako u jiných orchidejí jiné barvy . Existuje několik důležitých kroků, které musíte dodržet a musíte se jich držet, jinak riskujete ztrátu rostliny.

Prvním krokem je zasadit ji hnojivem, které ji obohatí o více živin. Nezapomeňte ji zalévat vodou bohatou na minerály.

Dalším důležitým krokem je zajistit, aby bylo teplo, ale ne přímé sluneční světlo. Doporučuje se měnit nádobu každé dva roky.

Kam umístit žlutou orchidej?

Ideální je obklopit se žlutou orchidejí, protože umožňuje proudění dobré energie, peněz, blahobytu a bohatství.

Chcete-li využít všech těchto výhod,  stoupenci feng shui doporučují umístit jej vedle postele nebo ke vchodu do domu  , abyste si ujasnili své představy před spaním a nechali do vašeho domova vstupovat pouze pozitivní energie.

Závěr

Přestože vypadá rozmarně, péče o orchidej není tak náročná. Jen se o něj musíte správně starat, v případě potřeby zalévat a udržovat pod světlem. Snadno tak pokvete a vy si můžete užívat všech jeho výhod.