Čištění a bělení toalet je nezbytný, ale nevděčný úkol. Protože velmi často, přes veškerou energii, kterou k jejich mytí poskytujeme, se nám ne vždy podaří zbavit se určitých přetrvávajících pachů. Výpary, které někdy zapáchají v jiných místnostech v domě. A přiznejme si, že situace je opravdu velmi trapná, zvláště když přijímáte hosty.

Mysleli jste si, že jste zkusili všechno? Dokonce i trik od zápalek? Aha, tohle jsi neznal! Teď nebo nikdy to objevit: protože skutečně, když nemáte po ruce osvěžovač vzduchu a zápach je třeba urychleně odstranit, tato neomylná metoda zachrání situaci!

Ve skutečnosti toto řešení není nové. Dokonce je velmi oblíbená u našich babiček. Zatímco chemické roztoky ještě nebyly dostupné pro každého, tato metoda byla jednou z nejpoužívanějších. Jak v mžiku odstranit nepříjemné pachy unikající z vašich toalet? Říkáme vám všechno.

zápasy

Shoda – Zdroj: spm

Trik se zápalkami k odstranění nepříjemných pachů

 Chcete-li se rychle zbavit nepříjemného zápachu toalety , stačí škrtnout zápalkou, nejlépe rovnou dvěma. Jisté je, že plamen rozptýlí nepříjemné pachy toalet a vy budete moci na toalety okamžitě vstoupit bez jakéhokoli nepohodlí.

Nezastavitelný trik: zápalky při hoření uvolňují síru, která okamžitě překryje a vyžene dusivé pachy vašich toalet.

Nezapomeňte vyměnit ani odpadkový pytel. K tomu je vhodné pokaždé umístit na dno košíku vatový tampon namočený v esenciálním oleji. Toto je tak jednoduchý trik, který vám pomůže zbavit se dráždivého zápachu jednou provždy .

čistý dřez

Čistý dřez – Zdroj: spm

Vyčistěte dřez

Dřez může také zapáchat. Vyzkoušejte ústní vodu, lék dostupný všem!

Odpad, který končí ve dřezu a který při mytí vyteče, se ukládá na stěnách odpadního potrubí. To vede k tvorbě bakterií, které způsobují nepříjemný zápach. Odtud ten dojem, že v místnosti je cítit zápach z kanalizace. Naštěstí to není nevyhnutelné: existuje velmi jednoduchý trik, jak odstranit zápach, který uniká z dřezu. Stačí si osvojit ústní vodu! Stejně jako u zubní pasty, i ústní voda zabíjí bakterie, které mohou způsobovat zápach z úst. Stejný princip, bakterie vytékající z dřezu lze eliminovat i ústní vodou.

Jak používat: vyčistěte umyvadlo a trochu počkejte na odtoku. Vyjměte ústní vodu a nalijte trochu do dřezu, abyste zabili bakterie a neutralizovali pachy. Počkejte asi půl hodiny, než začne ústní voda působit. Poté otevřete kohoutek horké vody a odtok dobře opláchněte vodou.

Čištění umyvadla ústní vodou pravidelně opakujte, abyste se zbavili bakterií a po každém čištění byla koupelna svěží a příjemná.

Nyní máte dva tipy, poněkud neobvyklé, ale přesto velmi rozumné, jak odstranit všechny nepříjemné pachy z vaší koupelny. Neváhejte je sdílet se svými blízkými!