Chcete-li odstranit zápach, vodní kámen nebo dokonce nečistoty z vaší koupelny, proč se nerozhodnout pro systém D? Tyto 100% přírodní tipy ji kromě provonění čistí do hloubky. Jedna věc je jistá: rychle si je osvojíte ve svém každodenním životě.

Pomocí jednoduchých a zcela přírodních triků můžete svou koupelnu rozzářit a dodat jí jemnou vůni. Není třeba, abyste dostali do rukou čisticí prostředky naplněné chemikáliemi, protože tyto techniky jsou vhodné pro všechny povrchy!

Jak vyčistit a provonět koupelnu 100% přírodním trikem?

Svou koupelnu můžete vyčistit a provonět účinnou složkou ze systému D. V rekordním čase eliminuje nepříjemné pachy, nečistoty a parfémy.

koupelna

Koupelna – Zdroj: spm

– Vyčistěte keramiku v koupelně tímto trikem

K čištění tohoto materiálu je ideální bílý ocet. Do lahvičky vybavené rozprašovačem bude nutné nalít 200 mililitrů tohoto kyselého roztoku. Tuto tekutinu nastříkejte na povrchy a před opláchnutím nechte 10 minut působit. Chcete-li své koupelně dodat voňavý nádech, přidejte do tohoto impozantního produktu D-system pro domácnost pár kapek esenciálního oleje.

– Skleněný povrch koupelny vyčistěte octovou špičkou

Aby byla perlivá, smíchejte 200 mililitrů bílého octa se 400 mililitry vody. Tento přípravek nalijte do lahvičky opatřené rozprašovačem a štědře nastříkejte na povrch. Důkladně opláchněte čistou vodou a poté osušte hadříkem z mikrovlákna. Tento trik je impozantní proti vzhledu vápence!

produkty pro údržbu

Čisticí prostředky – Zdroj: spm

– Vyčistěte podlahu koupelny netušeným trikem

Abyste při tomto domácím úkolu ušetřili čas, budete muset smíchat dvě stejná množství octa a vody, které nalijete do láhve vybavené rozprašovačem. Posypte podlahu tímto přípravkem a  nechte působit tento dezinfekční přípravek, který bojuje proti zápachu . Otřete houbou a budete mít místo!

– Vyčistěte koupelnové baterie účinným trikem

Pokud je bílý ocet nezastavitelným produktem pro domácnost, je to proto, že nenapadá materiály, včetně oceli sprchové hlavice a baterie. Použijte stejnou směs jako předchozí tip, pokropte povrch a nechte tento dezinfekční prostředek System D působit 10 minut. Chcete-li vyčistit sprchovou hlavici nebo baterie , zabalte je do plastového sáčku naplněného octem a vodou. Nechte roztok působit 10 minut a máte hotovo!

– Odstraňte toaletní zápach z koupelny

Bez údržby se na vaší toaletě může rychle objevit nepříjemný zápach. Začněte sušením záchodové mísy pomocí pístu a kbelíku. Poté stěny osušte papírovou utěrkou. Zalijte je litrem neředěného bílého octa. Nechte přípravek proti vodnímu kameni dvě hodiny působit.

Po vydrhnutí mísy kartáčem spláchněte záchod a vaše toaleta bude zářivě čistá  . Pro dotek vůně můžete do bílého octa přidat 10 základních kapek levandule nebo citronu. Opakujte toto gesto každé dva týdny pro dobrou údržbu tohoto povrchu náchylného k hromadění zubního kamene.

esenciální olej

Esenciální olej – Zdroj: spm

– Vyčistěte obklady v koupelně

Zatímco v záchodové míse se může tvořit vodní kámen, vodní kámen ovlivňuje i dlaždice. Chcete-li se těchto bělavých skvrn zbavit, smíchejte 3 lžíce bílého octa a lžičku prostředku na mytí nádobí v umyvadlu s vlažnou vodou. Vše promíchejte a namočte houbičku do tohoto čistícího přípravku. Potřete obklady a nechte přípravek několik minut působit. Stačí důkladně opláchnout čistou vodou a je hotovo!

koupelnová dlažba

Obklady do koupelny – Zdroj: spm

– Odstraňte nečistoty z koupelnové vany

Stejně jako dlaždice může i vana rychle hromadit vápenec a žloutnout. Naštěstí je možné jej vyčistit bez čisticích prostředků. K tomu budete potřebovat dvě polévkové lžíce bílého octa a šťávu z citronu,  což je impozantní domácí přísada . Smíchejte tyto dvě impozantní přísady proti zubnímu kameni a vše nalijte do lahvičky vybavené rozprašovačem. Tímto přípravkem postříkejte povrch a nechte 10 minut působit. Otřete měkkou houbičkou a uvidíte úžasné výsledky.

Jak jste jistě pochopili, k čištění a provonění koupelny není nutné mít čisticí prostředky, pokud máme po ruce bílý ocet. Tento dezinfekční prostředek proti vodnímu kameni a zápachu vám pomůže vyčistit místnost během několika minut.