Pro boj proti chladu se doporučuje pro ochranu nepromokavá bunda nebo syntetická péřová bunda přes svetr. Agresivní mytí však riskuje jejich poškození. Zde je návod, jak je neomylným trikem správně umýt a usušit.

Abyste čelili špatnému počasí, syntetická tkanina této zimní bundy vám nabízí voděodolnost, která vás ochrání před deštěm a sněhem a zároveň si zachová ležérní styl. Pokud má posledně jmenovaný skvrny, chemické čištění není řešením. Tato metoda vám umožní je prát v pračce a znovu získat jejich čistotu.

Jak prát v pračce péřové bundy nebo syntetické bundy, aniž byste je poškodili?

Tento oděv, který vás v zimě zahřeje   a poskytne vám dobrou tepelnou izolaci, může být někdy obtížné vyčistit. Pokud někteří raději svěří tento úkol do čistírny,  neomylným trikem je možné tyto oděvy  , které umožňují velkou volnost pohybu, snadno vyrobit jako nové. A z dobrého důvodu je můžete prát v pračce, aniž byste je poškodili, pokud znáte tuto techniku ​​systému D. Ten vám dává možnost dobře vyprat a vysušit syntetiku, která může být někdy choulostivá.

nadýchaná bunda

Péřová bunda s kapucí – Zdroj: spm

– Začněte uzavřením kapes na zip u těchto oděvů ze syntetické tkaniny

Jak jistě víte, tento typ textilu můžete čistit strojově dvoukrokovou metodou. Prvním krokem k tomu je  zapnout zipy . Tím zabráníte poškození syntetické tkaniny třením způsobeným strojem. Pro hluboké praní se doporučuje péřovou bundu a bundu,  oblečení, které se hodí k teniskám a džínům , obléci naruby. Abyste mohli pečovat o své prádlo, vaše pračka musí být čistá. Trik, jak ho vyčistit, může vypadat jako nový.

– Při jaké teplotě byste měli prát oblečení ze syntetických tkanin?

K čištění tohoto oděvu ze syntetických vláken s dlouhými nebo krátkými rukávy, který má často zip, se doporučuje spustit program na 30 stupňů, pokud není příliš znečištěný. Po nasypání pracího prostředku do vyhrazené přihrádky přidejte malé množství aviváže. Na druhou stranu, pokud má vaše bunda na zip nebo péřová bunda mnoho skvrn, doporučuje se zvolit prací cyklus při nízké teplotě vyhrazený pro syntetické tkaniny. Poté  spusťte vysokorychlostní program odstředění,  abyste odstranili přebytečnou vodu a zabránili deformaci látky během sušení. Díky těmto opatřením najdete v zimě čistotu této nezbytnosti vaší šatny.

péřová bunda 1

Větrovka – Zdroj: spm

Jak vysušit syntetickou větrovku nebo pláštěnku, aniž byste je poškodili?

Pro péči o tuto jemnou textilii, ideální pro udržení tepla, je nezbytné ji řádně vysušit. K tomu se doporučuje používat fén na 30 minut až hodinu nebo použít fén. Pokud se tak nestane, prodlužte si péřovou bundu nebo bundu, která může být oboustranná, zespodu. Nezapomeňte toto oblečení každé dvě hodiny protřepat  , aby syntetická tkanina nabobtnala. Sušení na vzduchu za slunečného dne trvá 24 hodin. Budete si moci užívat svou vycpanou péřovou bundu nebo bundu, která znovu získá svou čistotu! Existuje mnoho triků ze Systému D, které vám mohou pomoci vyprat prádlo lépe.

péřová bunda 2

Dámská péřová bunda – Zdroj: spm

Abychom čelili zimě, jsou nezbytné péřové bundy a syntetické bundy. Tento dvoufázový trik rychle vyčistí skvrny od těchto nezbytných oděvů a ochrání vás před chladem.