Nebudeme klamat sami sebe. V dnešní době, bez ohledu na to, kde jste, je nemožné být odpojen. Naším bezprostředním zájmem je mít heslo k Wifi.

Podle encyklopedie EcuRed existují různé typy připojení. Mezi nejrozšířenější patří bezdrátové sítě, které umožňují nastavit místní sítě bez použití jakéhokoli typu kabeláže. K dispozici je také satelit, spojovací systém, který také používá telefon nebo LMDS, vícebodová místnost, která využívá rádiové vlny a mnoho dalších.

A přesto, přes to všechno, nejsme nikdy v bezpečí před náhlým zhroucením. Zde jsou 3 tipy pro rychlé a bezchybné připojení k internetu.

WIFI router

Wifi router – Zdroj: spm

Zbavte se problémů s Wifi

Chcete-li zkontrolovat, zda žádný soused nevyužívá výhody vašeho internetu, můžete použít aplikaci Fing, kterou lze stáhnout přímo z Google Play a App Store. Tento nástroj je ideální pro analýzu vaší sítě a zobrazení všech jmen a IP adres připojených ve stejnou dobu jako vy.

Zvyšte výkon Wifi

Umístěte svůj  Wifi  router  do středu domu na vyvýšenou pozici. Zároveň jej uchovávejte mimo dosah jiných elektronických zařízení. Zkuste také zavřít všechny karty prohlížeče, které již nepoužíváte.

Internet

Internet – Zdroj: spm

Zrychlit a zlepšit zabezpečení

Stáhněte si  aplikaci  1.1.1.1.1  a změňte DNS (systém názvů domén), abyste zrychlili své internetové  připojení . Klikněte na „připojit“. Pak se podívejte na stránku YouTube a všimnete si, že se bude načítat mnohem rychleji.

Nyní, když máte ty správné tipy pro zvýšení rychlosti internetu a snížení výpadků, na co ještě čekáte?