Kdo by nechtěl mít přirozeně srnčí vzhled, aniž by musel používat řasenku? Řasy dokážou změnit celý vzhled, a pokud je chcete mít dlouhé, aniž byste museli nosit umělé řasy, těchto 5 přípravků je pro vás!

Chcete-li vašim řasám dodat tloušťku, existují přírodní řešení, která vám pomohou prodloužit řasy a obočí a přirozeně přes noc stimulovat jejich růst. Tyto přípravky se snadno vyrábějí a osvědčí se, pokud je budete aplikovat denně!

Horní řasy

Horní řasy – Zdroj: spm

Jaké jsou 5 noční přípravky na růst řas?

Objevte těchto 5 přípravků na bázi přírodních produktů pro růst řas.

1) Rozmarýn pro prodloužení řas

Péče o řasy

Péče o řasy – Zdroj: spm

Rozmarýn je cenným kosmetickým spojencem pro řasy, protože bylo prokázáno, že stimuluje růst vlasů. Aplikace rozmarýnu na řasy pomáhá podporovat růst řas a může také zabránit vypadávání řas a vlasů. Rozmarýn pomáhá podporovat krevní oběh. Navíc je bohatý na antioxidanty, které stimulují růst vlasového vlákna.

Na tuto přípravu budete potřebovat 3 snítky čerstvého rozmarýnu a šálek dětského oleje. Vezměte snítky rozmarýnu a rozmačkejte je, dokud nezískáte šťávu, a šťávu smíchejte s dětským olejem. Jakmile je směs připravena, naneste ji prsty na řasy a několik sekund masírujte, než ji nechte působit přes noc.

2) Oleje pro podporu růstu řas

Rostlinné oleje 2

Rostlinné oleje – Zdroj: spm

Esenciální oleje jsou velmi účinné při podpoře růstu řas a stimulaci růstu vlasů. Oleje také působí na posílení a posílení vlasů a řas.  Pro zachování mladistvého vzhledu obličeje  můžete použít také esenciální oleje .

Pro tuto přípravu budete potřebovat následující ingredience:

  • 1 lžíce olivového oleje
  • 1 polévková lžíce mandlového oleje
  • 1 lžíce kokosového oleje

Smíchejte oleje a nalijte je do malé nádoby nebo misky. Naneste směs na řasy pomocí kartáčku nebo kartáčku na řasy. Chcete-li vidět výsledek, můžete před aplikací řasenky použít kleštičku na řasy. Všimněte si, že kokosový olej pomáhá posilovat vlasový folikul díky kyselině laurové.

3) Ricinový olej pro růst řas

Ricinový olej 7

Ricinový olej – Zdroj: spm

Ricinový olej pomáhá zahustit vaše řasy  nebo obočí. Tento olej je bohatý na kyselinu ricinolejovou, která napomáhá růstu vlasů, ale také řas a obočí; umožňuje zároveň posílit vlasový folikul. K jeho použití stačí použít vatový tampon namočený v tomto oleji a nanést ho na řasy večer před spaním. Nechte působit přes noc a po probuzení si umyjte celý obličej. Pokud budete tento olej natírat měsíc, uvidíte na řasách drastický efekt.

Je však třeba dávat pozor, aby se ricinový olej nedostal do očí, v takovém případě je okamžitě vypláchněte.

4) Vazelína pro stimulaci růstu řas

Posilovač na řasy

Posilovač řas – Zdroj: spm

K této přípravě budete potřebovat ekvivalent lžíce vazelíny a pár kapek heřmánkového oleje. Vše promíchejte a vzniklou směs nanášejte štětcem. Nechte tuto kúru na řasy přes noc a opláchněte, když se probudíte, když si čistíte obličej. Vazelína není zázračný produkt, ale její hydratační účinek způsobí, že vaše řasy vypadají natočené a hustší. Pokud je neznáte,  zde jsou 4 tipy na bázi vazelíny, které  zvýrazní vaši krásu.

5) Přípravek z aloe vera pro husté řasy

Aloe vera 10

Aloe vera – Zdroj: spm

Abyste řasy prodloužili a byli plnější, máme pro vás účinný recept na zaručený efekt umělých řas. Budete potřebovat:

– ¼ šálku gelu z aloe vera,
– 5 kapek ricinového oleje
– 1 kapka oleje s vitamínem E
– 1 čistý kartáček na řasy

Smíchejte všechny ingredience v nádobě, dokud nezískáte homogenní roztok a nanášejte přípravek pomocí kartáčku na řasy každý večer před spaním. Díky aloe vera, hydratační a bohaté na vitamín E, a ricinovému oleji, který obsahuje kyselinu ricinolejovou, budete mít po několika týdnech srnčí vzhled.

V souvislosti s těmito oleji vysvětluje Dr. Ilyse Haberman , oftalmolog pro časopis Cosmopolitan.US ​​​​, že s oleji včetně ricinového oleje rostou řasy zdravě. Při nasazování řas v malém množství je třeba dbát na to, aby se přípravek nedostal do oka.

Nyní, když už víte, jak si připravit péči o řasy, už nečekejte s testováním těchto tipů, jak narůst řas, ale i obočí a vlasů!