Je možné mít čisté a voňavé toalety v rekordním čase. K tomuto velmi účinnému triku může být skvělým pomocníkem stará ponožka. Jedna věc je jistá: bez této impozantní metody se neobejdete!

Úžasnou technikou D system je možné dezinfikovat a obnovit svěžest vaší toalety. A z dobrého důvodu vám jednoduchá ponožka může pomoci odstranit nečistoty, kromě toho, že zanechá v místnosti trvalou příjemnou vůni.

Proč ponožka umožňuje mít čisté a voňavé toalety?

K odstranění mikrobů, choroboplodných zárodků a nečistot z toalety vám může pomoci stará ponožka. Chcete-li, aby se toalety leskly, budete se muset opatřit také antibakteriálním mýdlem. Tento produkt slouží k deodoraci  a provonění  tohoto povrchu  náchylného k plísním, nepříjemným zápachům a tvorbě vodního kamene.

barevné mýdlo

Vonné mýdlo – Zdroj: spm

Jak používat tuto metodu, která vám umožní mít na toaletě příjemnou vůni?

Pro účinné čištění vaší toalety vezměte starou ponožku a vložte mýdlo do spodní části ponožky. Ten stříhejte svisle, dokud se nedostanete k čisticímu prostředku. Poté uvažte uzel, který spojí dva odříznuté konce ponožky dohromady a vytvoří sáček. Ponožku zavěste do splachovací nádrže pomocí vytvořeného uzlu, který položíte na podložku. Při každém zatažení vyčistíte své toalety a zároveň je provoníte.

domácí údržba

Údržba domácnosti – Zdroj: spm

Jaké návyky si osvojit, abyste zabránili nepříjemným pachům na toaletě?

Není třeba investovat do vůní, aby vaše toalety voněly čistě. Existuje mnoho věcí, které můžete udělat, abyste zabránili vzniku nečistot a zápachu. Začíná to vyvětráním místnosti, ale také zvykem  nechávat mokré ručníky venku na slunci , aby se zabránilo tvorbě plísní . Čištění odpadů a mytí košů je pro tento domácí úkol zásadní.

Existují ekologické triky, jak se skvrn na toaletě zbavit

K čištění toalety a odstranění nepříjemných pachů se obejdete i bez domácích produktů. Tyto neobvyklé metody vám pomohou mít čistou a lesklou záchodovou mísu .

1-Cola soda na čištění toalet

Věděli jste, že cola soda vám může pomoci s úklidem? A z dobrého důvodu je impozantní proti stopám zubního kamene na záchodové míse. Pokud chcete mít misku čistou , jednoduše nalijte tento sycený nápoj kolem okraje a dovnitř vázy. Nechte přípravek působit jednu hodinu. Jediné, co musíte udělat, je vydrhnout kartáčem a opláchnout. Operaci můžete opakovat, dokud nebude keramika neporušená.

2- Bílý ocet k dezinfekci toalet

Bílý ocet je přísadou pro efektivní úklid celého domu. Jde o zdravou alternativu bělidla, jehož vdechování může mít dopad na dýchací cesty. Tento kyselý roztok je zvláště účinný při odstraňování stop vápence  , které se hromadí na misce. K tomu bude nutné posypat papírem, který nanesete na bělavá místa. Nechte přípravek působit přes noc a splachujte záchod. Ohromující dezinfekční gesto!

Jde o zdravou alternativu bělidla, jehož vdechování může mít dopad na dýchací cesty. Tento kyselý roztok je zvláště účinný při odstraňování stop vápence  , které se hromadí na misce. K tomu bude nutné posypat papírem, který nanesete na bělavá místa. Nechte přípravek působit přes noc a splachujte záchod. Ohromující dezinfekční gesto!

přísada proti zápachu

Složka proti zápachu – Zdroj: spm

3- Vařící voda, aby se zabránilo ucpání toalety

Doporučuje se pro opravu záchodů ucpaných ucpávkou. Pro lepší průtok vody nemůže být nic jednoduššího. Do mísy bude nutné nalít vodu přivedenou k varu v hrnci. Zdravá a účinná alternativa k chemikáliím!

Jak jste pochopili, existují úžasné tipy pro dům, včetně toalety. Jednoduchá ponožka a mýdlo mohou zabránit nečistotám a eliminovat bakterie. Ohromující, že?