Vlhkost ve vzduchu může být zodpovědná za plísně, které mohou ovlivnit dýchací cesty. Můžete si sami vyrobit vonný absorbér, který dokáže vysušit vodu přítomnou v atmosféře. Tento domácí trik provoní váš domov jemnou vůní.

Vysoká vlhkost ve vašem domě může způsobit zatuchlý nebo zatuchlý zápach uvnitř. Pro boj proti tomuto jevu existuje trik, jak vysušit vodu obsaženou ve vzduchu. Podomácku vyrobený absorbér dodá vašim místnostem jemnou vůni.

Proti okolní vlhkosti je možné bojovat domácím odvlhčovačem vzduchu

Vlhkost v domě ovlivňuje kvalitu vzduchu a je často příčinou nepříjemných pachů. Je možné dezinfikovat atmosféru příliš vlhkého domu bez investice do odvlhčovače. K tomu existuje impozantní trik, jak bojovat proti tomuto jevu, který může způsobit dýchací potíže. To je  často způsobeno změnami teplot nebo nedostatečnou izolací stěn  , která se může projevit načernalou nebo nazelenalou plísní. K čištění vzduchu v místnosti vyžaduje tato jednoduchá a ekonomická metoda pouze přísady v dosahu kuchyně. K tomu všemu tento DIY absorbér vlhkosti provoní váš domov během okamžiku.

problém s vlhkostí

Problém s vlhkostí – Zdroj: spm

Jaké přísady potřebujete k boji s vysokou vlhkostí?

Pro čištění okolního vzduchu a zabránění vzniku plísní  jsou ingredience na výrobu tohoto impozantního absorbéru po ruce. Pokud chcete snížit vlhkost, budete si muset přinést dvě skleněné dózy s víčkem, 3 čajové sáčky, váš oblíbený éterický olej, nějaké kousky látky,  ale především 500 gramů hrubé soli , hrozivé přísady pro vysoušení místnosti. .

čistička hrubé soli

Hrubá sůl, přírodní čistička vzduchu – Zdroj: spm

Abyste zachytili vlhkost a pročistili okolní vzduch, budete muset začít umytím a vysušením sklenic, které naplníte 250 gramy hrubé soli. Odřízněte vršek čajových sáčků a vnitřek nalijte na nádoby. Minerál můžete také namočit do svého oblíbeného esenciálního oleje. Poté sklenice uzavřete s kousky látky a víčkem. Po protřepání je  dejte na tři dny do lednice . Stačí je umístit do nejvlhčích místností vašeho domu. Pro dekorativní nádech můžete své nádoby ozdobit barvou. Pro dosažení nejlepší účinnosti vyměňujte obsah každé dva týdny. Tento trik je impozantní pro trvalé pohlcování vlhkosti domu  a zároveň jej provonění!

odvlhčovat vzduch

Odvlhčujte vzduch doma – Zdroj: spm

Existuje další trik, jak bojovat s vlhkostí ve vašem domě

Kromě zavařovací techniky existuje další způsob, jak vyrobit odvlhčovač System D.  Tento podomácku vyrobený předmět je perfektní pro boj s vlhkostí  přítomnou ve vašem interiéru a zároveň poskytuje příjemnou vůni.

Chcete-li vyrobit vonný absorbér vlhkosti během okamžiku, budete potřebovat plátěný sáček a přísady, které účinně vysuší vzduch: rýži nebo silikagel a esenciální olej podle vašeho výběru. Esenciální olej z čajovníku je účinnou složkou při čištění atmosféry a  odstraňování plísní a bakterií přítomných ve vzduchu.

Na ochranu před vlhkostí naplňte svůj látkový sáček savou složkou dle vašeho výběru a esenciálním olejem dle vašeho výběru. Nádobu svažte šňůrou  a umístěte ji do nejvlhčích místností. Kromě toho, že provoní váš interiér, umožní vám užívat si zdravého vzduchu a  zabránit vzniku plísní. Obsah této nádoby se doporučuje každé dva týdny vyměnit.

tipy na odvlhčování

Velmi účinný trik na pohlcování vlhkosti v domě – Zdroj: spm

Jak používat tyto tašky k přijetí do vlhkých místností?

Tyto vonné sáčky jsou ideální pro nábytek, který má tendenci hromadit vlhkost, jako jsou šatní skříně nebo komody. Jednoduše je umístěte do blízkosti oblečení, abyste je provoněli a pročistili vzduch. Tyto pohlcovače vlhkosti systému D můžete také použít v oblasti, kde skládáte povlečení nebo ručníky. Tyto absorpční vaky jsou také ideální pro vaše auto v zimě. V tomto případě  se doporučuje použít silikagel , který je savější než rýže. Uvidíte, že pomocí tohoto triku se na vašich oknech bude méně objevovat mlha. Ohromující technika boje proti kondenzaci.

technologie proti vlhkosti

Technika proti vlhkosti – Zdroj: spm

Jedna věc je jistá: ať už se jedná o dózu nebo malý plátěný sáček, odvlhčovač vzduchu D-system si můžete vyrobit sami! Ty mají velkou absorpční schopnost a pomohou vám decentně provonět váš domov. Magie, že?