Odstranění skvrn, odstranění vodního kamene, odstranění nečistot, to vše jsou věci, které musíte udělat pro čištění koupelny. Pokud spěcháte, existuje 5 triků, díky kterým bude místnost vypadat bezchybně během okamžiku. Provedením každého z těchto kroků budete připraveni přijímat hosty v rekordním čase!

Pokud je vaše koupelna špinavá, vyzbrojte se prostředky pro domácnost, ale buďte také metodičtí. A z dobrého důvodu, pokud máte před sebou málo času, je důležité vědět, jak se zorganizovat, abyste tuto místnost uklidili a udělali ji třpytivou.

Jakých 5 triků funguje na úklid koupelny na plné obrátky?

Odstraňování nepříjemných pachů, odmašťování povrchů, čištění oken a mnoho dalšího jsou některé z věcí, které musíte udělat, abyste našli čistou koupelnu. Vědět, jak rychle vyčistit tuto místnost, vyžaduje metodu  znát postupné kroky, aby bylo toto místo v domě velmi často požadované bezvadné . Díky těmto 5 tipům budete mít čisté místo za méně než 15 minut.

1. Popadněte tašku a začněte uklízet koupelnu

Než začnete používat čisticí prostředky, tento předběžný krok vám pomůže důkladně vyčistit každý prostor vaší koupelny. K tomu se budete muset vyzbrojit velkou igelitovou taškou, kterou pověsíte na dveře vaší koupelny. Tento kontejner bude sloužit ke sběru odpadků  , jako jsou prázdné produkty nebo to, co je v malém odpadkovém koši v této místnosti.

dělat domácí práce

Clean up – Zdroj: spm

2. Povrchy můžete čistit a leštit pomocí ekologických produktů

Bílý ocet je přírodní čisticí prostředek , který vám pomůže rozzářit všechny povrchy! Tento ekologický odmašťovací přípravek je skvělý pro čištění vodovodních baterií, pracovních desek nebo dřezů. Abyste toho využili,  nalijte tento produkt System D do rozprašovače  a nastříkejte na utěrku z mikrovlákna. Použijte jej k otírání matných nebo špinavých povrchů. Zvláštní pozornost věnujte dveřím sprchy nebo koupelny.

ekologický čisticí prostředek

Ekologický čisticí prostředek – Zdroj: spm

3. Je důležité vyčistit povrchy

Chcete-li vyčistit koupelnu, čisticí prostředek, jako je bělidlo, může dezinfikovat bakterie a odstranit nečistoty. Doporučuje se nalít uzávěr do kbelíku. Tato směs by měla být aplikována na stěny a podlahu pomocí houby a mopu. Nechte tento čistič působit po dobu pěti minut  , aby vydezinfikoval a rozzářil váš pokoj.

čistící prostředky

Čisticí prostředky – Zdroj: spm

4. Odstraňte nečistoty z neviditelných míst, abyste je dokonale vyčistili

 Pokud ekologický přípravek umožňuje vyčistit viditelné části koupelny , hodí se s ním  vyčistit i to, co nevidíte přímo při vstupu do místnosti. K uvolnění nečistot použijte ubrousek, který namočíte do bílého octa a který přenesete na zadní stranu záchodového prkénka nebo za umyvadlo.

vyčistit koupelnu

Ukliďte koupelnu – Zdroj: spm

5. Toto závěrečné gesto je impozantní při úklidu této místnosti

Po použití čističů k odstranění nečistot, plísní a usazenin vodního kamene z vaší koupelny následuje velmi účinné gesto k nalezení zářivé místnosti. Tajemství ? Zatřeste podložkou do vany nebo sprchy , abyste se rozloučili s prachem . Poté věnujte několik minut závěrečným kontrolám pomocí vlhkého papírového ručníku. Ten poslouží k otření rohů místnosti, aby se zjistilo, zda není potřeba některá místa znovu vyčistit. Pokud je vše bezvadné,  stačí jen získat igelitový sáček, který visí na dveřích!

Jedna věc je jistá: efektivní čištění a odmašťování vaší koupelny vyžaduje metodu. Je nezbytné dodržovat těchto 5 tipů a vyčistit tuto místnost za méně než 10 minut!