Kromě toho, že je bublinková fólie skvělým obalovým materiálem, má 10 důmyslných využití. Tato balicí fólie vás překvapí svými mnoha funkcemi. Jedna věc je jistá: tento váleček na křehké předměty se ve vaší domácnosti stane nezbytností!

Tato bublinková fólie má více použití. Tento nárazuvzdorný materiál vám může pomoci s mnoha úžasnými úkoly. Tyto plastové fólie pro vás budou nepostradatelné pro různá použití, včetně umění!

Jakých je 10 důmyslných využití bublinkové fólie?

Tyto obaly tlumící nárazy nejsou užitečné pouze pro vaše stěhování nebo odesílání balíků. Budete překvapeni, jak moc vám tato plastová bublinková fólie může pomoci v každodenním životě .

Balení pro bezpečnou přepravu křehkých produktů

Obaly pro bezpečnou přepravu křehkých produktů – Zdroj: spm

  1. Bublinková fólie je plastová fólie, která chrání vaše nohy

Tento materiál pro vložení do krabice je ideální pro bolavé nohy po dlouhém dni. Abyste si to užili, nic nemůže být jednodušší, stačí obalit pantofle touto bublinkovou fólií.

Vzduchové bubliny na ochranu nohou 1

Vzduchové bubliny na ochranu nohou – Zdroj: spm

  1. Bublinková fólie je ideální role fólie pro boj proti stresu

Není žádným tajemstvím, že je uspokojující prolomit tyto ochrany v boji proti stresu . Pokud jste nervózní za volantem , tento tip pro vás bude zásadní! Jednoduše jej zabalte do tohoto plastového obalu. Když uvíznete v zácpě, budete vědět, kam nasměrovat energii!

Užitečný ochranný obal proti stresu

Užitečné ochranné obaly proti stresu – Zdroj: spm

  1. Bublinkovou fólii lze použít jako nafukovací potah matrace!

Role bublinkové fólie se vám může skvěle hodit, pokud jedete kempovat. A z dobrého důvodu může ochránit vaši nafukovací postel a zabránit vám v chrápání, pokud je matrace nepohodlná. Chcete-li využít toto použití, položte tuto bublinkovou fólii v silných vrstvách na podlahu . Můžete si ho dát i pod záda.

Obal pro optimální ochranu

Obal pro optimální ochranu – Zdroj: spm

  1. Bublinková fólie je izolační materiál, který pomáhá chránit dům před chladem

Tento obal na křehké předměty je dokonalým tepelným izolantem na zimu. Udrží chlad a ochrání vás tak před průvanem. Chcete-li ušetřit na účtech za vytápění  , zakryjte stěny, okna a prázdné prostory bublinkovou fólií, abyste se vyrovnali s nepřízní počasí.

Bublinková fólie na zateplení domu

Bublinková fólie na zateplení domu – Zdroj: spm

  1. Bublinková fólie může být převlekem systému D

Pokud máte kostýmní párty s překvapením, toto ideální balení pro křehký předmět napomáhá všem výstřednostem . Můžete se z něj inspirovat k výrobě originálního a ekologického kostýmu!

  1. Bublinková fólie je anti-šok pro vaše zahradní nářadí

Tento ochranný papír na křehké předměty je ideální pro ochranu vašeho zahradního nářadí, jako jsou rýče nebo hrábě. Tento obalový materiál zabraňuje vzniku rzi a činí rukojeti pohodlnějšími.

Účinně chraňte své zahradní nářadí

Účinně chraňte své zahradní nářadí – Zdroj: spm

  1. Bublinková fólie je opakovaně použitelný materiál pro natáčení vlasů

Věděli jste, že tento ideální ochranný film vám může pomoci k dokonalému účesu a dobře ohraničeným kadeřím? K tomu stačí omotat kousek na každý knot ke kořeni a knot svázat gumičkou. Spěte s těmito malými drdoly a získáte přirozený kudrnatý efekt!

  1. Bublinková fólie poskytuje ochranu polic vaší chladničky

Tento nezbytný materiál pro stěhování je také praktickým způsobem, jak ochránit vaše jídlo. Chcete-li to provést, nařežte panely na velikost polic vaší chladničky . Tento trik zabrání výskytu bakterií.

balící materiál

Obalový materiál – Zdroj: spm

  1. Bublinková fólie je opakovaně použitelná pro kreativní umění

Tento materiál, často přítomný v kartonových obalech, vám může pomoci rozvíjet váš umělecký talent.  Pokud se chcete dozvědět o umění , vyzbrojte se listím, barvou a bublinkovou fólií . Ten namočte barvou, kterou vyrazíte pro originální výtvor D-systému.

malovat na balicí papír

Malba na balicí papír – Zdroj: spm

  1. Bublinovou fólii lze recyklovat a chránit tak vaše horké nápoje

Tento průhledný papír vás nenechá na konci vašich překvapení! Důvod ? Je o to praktičtější, že vám umožní udržet nápoj déle horký. Když sklenici zabalíte do bublinkové fólie , teplo vydrží ještě několik hodin.

Jedna věc je jistá: tato bublinková fólie není užitečná jen pro přepravu balíků nebo stěhování. Zdá se, že tento materiál pro pečlivé balení předmětů a jejich ochranu má ve svých bublinách více než jeden trik!