Výroba mycího prostředku do myček je nejlepší způsob, jak ušetřit peníze za toto často drahé tabletové zařízení. Můžete si ho vyrobit doma a získáte stejné výsledky jako s produkty, které dostanete v supermarketech pouze se čtyřmi ingrediencemi! Jejich výsledky jsou velkolepé. Jedna věc je jistá: po vyzkoušení tohoto triku si jej rychle osvojíte ve svém každodenním životě!

Ingredience pro výrobu mycího prostředku do myčky nádobí

Zde je to, co budete potřebovat:

  • Sůl
  • prášek do pečiva
  • Krabice boraxu
  • 24 balíčků limonádové směsi

Jen s těmito 4 ingrediencemi si možná myslíte, že by bylo lepší a pohodlnější koupit tablety do myčky, ale ty vám umožní  vyrobit dostatek mycího prostředku minimálně na rok. 

· Jak vyrobit prostředek do myčky nádobí?

Chcete-li vyrobit prostředek do myčky nádobí, vše, co musíte udělat, je spojit čtyři ingredience ve vzduchotěsné nádobě. Dávejte pozor, abyste směs nenamočili, protože by mohla ztuhnout. Po smíchání přípravku si můžete vzít čajovou lžičku a otestovat jej ve vaší myčce spuštěním vámi zvoleného cyklu. To je vše, co budete potřebovat pro každé mytí.

Směs je také dobrá na čištění vany, sprchy nebo umyvadla. Můžete jej také použít k čištění myčky nádobí. Budete ji muset vložit do přihrádky na prací prostředek a spustit praní. Citron rychle odstraní nečistoty a skvrny.

domácí tablet do myčky

Tableta do myčky pro kutily – Zdroj: spm

· Jak ušetřit pelety?

Pokud vám výše uvedená metoda System D nevyhovuje, existují další způsoby, jak ušetřit peníze za tablety do myčky  . Zde je postup:

S bílým octem

Věděli jste, že místo leštidla můžete použít ocet? Nahraďte ho bílým octem, vaše nádobí se po něm leskne a vypadá jako nové!

Použití různých cyklů

Neušetříte peníze za tablety do myčky tím, že neprovedete optimální mytí. Váš stroj může mít „účinný cyklus“. Jak si dokážete představit, toto je ten, který se má použít. Další podrobnosti naleznete v pokynech v uživatelské příručce dodané se zařízením nebo na webu značky vašeho zařízení.

S údržbou

 Byl váš stroj řádně udržován? Pokud ne, nebude to fungovat efektivně. A pokud nefunguje efektivně, vložíte nádobí zpět a spustíte druhé mytí. Myčka je poměrně jednoduchý stroj, ale má mnoho pohyblivých částí. Pokud jsou ve špatném stavu nebo jsou rozbité, voda se nebude správně šířit a vaše nádobí nebude tak čisté, jak by mělo být.

Závěr

Vyrobit řešení do myčky je nejlepší a nejlevnější způsob, jak ušetřit peníze za tablety do myčky. Je zakázáno lámat tablety napůl a pokusit se polovinu použít k mytí, protože to nemusí fungovat. Pro minimalizaci spotřeby vody a energie je nutné zařízení nezatěžovat.