Dejte na koště plastový sáček : je to skutečný vysavač

Dejte na koště plastový sáček : je to skutečný vysavač

Udržet čistou a lesklou podlahu není vždy snadné. Tento povrch se může rychle zašpinit prachem a nečistotami. Čistotu je však možné udržet osvojením si určitých návyků, adekvátních přípravků a dobrých rad. Není třeba se uchylovat k drastickým opatřením, stačí vyndat své staré koště! V tomto článku vám nabízíme další způsob, jak jej použít.

Existuje několik způsobů, jak vyčistit podlahu domu. Nejjednodušší je pomocí vysavače a odpadkového koše vyhodit všechny nasbírané nečistoty. I když je šikovný pro vysávání těch nejmenších částeček prachu, má i tento domácí spotřebič své nedostatky. Může být těžký, hlučný, obtížně ovladatelný a energeticky náročný.

Jaký trik použít k efektivnímu čištění podlahy?

Chcete-li mít čistý a příjemný interiér, lze použít několik metod, které poskytují rychlá řešení běžných problémů s čištěním. Následující trik vám pomůže  vyčistit podlahu  zvýšením účinnosti nástroje, který používáme každý den.

  • K čištění podlahy použijte smeták a plastový sáček

Koště

Koště. Zdroj: spm

Nemáte-li doma vysavač, na úklid podlahy v domácnosti můžete vždy použít jednoduchý smeták.  Zakrytím spodní části středně velkým plastovým sáčkem budete moci snadno odstranit zvířecí chlupy a chlupy z podlahy koupelny a všech povrchů v domě. Přesto je nutné zajistit, aby byl sáček dobře připevněn k rukojeti smetáku, aby se při čištění nestrhl. K tomu uvažte uzel nebo jej zajistěte provázkem. Při zametání podlahy si všimnete, že se vlasy a vlasy začínají lepit na plast vlivem statické elektřiny. Jakmile odpad posbíráte, otočte pytel dnem vzhůru a dejte jej do koše. Další podobný trik: nasaďte na koště staré punčochy. Stejně tak vám statická elektřina umožní nečistoty snadno odstranit.

Další tipy pro čištění podlahy

Stejně jako trik s koštětem a plastovým pytlem lze k odstranění chlupů z podlahy použít i jiné metody. Po tomto kroku musí samozřejmě následovat  důkladné čištění  vhodnými přípravky a vybavením.

  • K čištění podlahy použijte již vylouhovaný zbylý čaj

Čaj

Čaj. Zdroj: spm.

Prvním trikem k odstranění nečistot, chlupů a chlupů na podlaze je použití použitých čajových lístků. Rozházejte je na zem, dokud jsou ještě mokré. Chloupky se k němu tak přilepí.  Tento trik vám umožní obnovit vlasy na zemi pouhým předáním koštěte. Pro bezchybný výsledek vytřete podlahu čistým vlhkým mopem.

  • Vyčistěte podlahu velkou stěrkou nebo stěrkou na okna

Raclette na parketu

Stěrka na parkety. Zdroj: spm

Existuje také další způsob, jak efektivně odstranit vlasy z podlahy vaší ložnice, obývacího pokoje nebo koupelny.  Stačí přetáhnout stěrku po podlaze a posbírat všechny vlasy a vlasy. Pro usnadnění čištění však musí být suchý. Všimněte si, že stěrka na okna může být velmi praktická pro odstraňování zvířecích chlupů z pohovek a křesel.

Jak jste jistě pochopili, jednoduchý koště může dokonale nahradit vysavač, zejména pokud jde o odstraňování chlupů a chlupů na podlaze. K testování bez dalšího odkladu!

Hit enter to search or ESC to close.