Vložte kolíček na prádlo do lednice: tohoto problému se nadobro zbavíte

Vložte kolíček na prádlo do lednice: tohoto problému se nadobro zbavíte

Každodenní používání kolíčků na prádlo slouží k pověšení prádla. Přesto, a pokud jich máte velké množství, by se tento doplněk dal využít úplně jinak. Vysvětlíme vám, jak vám tento jednoduchý objekt může pomoci ušetřit čas a prostor.

Velmi často nás určité problémy vedou k tomu, abychom o věcech přemýšleli jinak. A to se stane, když použijete předmět  k jinému účelu  , než ke kterému byl určen. To je případ kolíčků na prádlo, které vám mohou pomoci vyřešit problém, se kterým se často setkáváte.

dřevěné kolíčky na prádlo

Dřevěné kolíčky na prádlo – Zdroj: spm

Zjistěte, proč vám umístění kolíčků na prádlo do lednice ušetří čas.

Aby chladnička i nadále dobře fungovala, musíte myslet na zachování její životnosti a k ​​tomu patří i  pravidelná údržba . Na co ale někdy zapomínáme brát v úvahu, jsou kritéria organizace a uspořádání. Tento detail  vám ušetří čas při hledání nádobí a potravin.  Jaká je ale v tomto případě role kolíčků na prádlo?

Důvod je však prostý. Mnoho z nás se tak ocitne v situacích, kdy zůstaneme ležet na zemi před lednicí a nevíme, jaké věci do ní vložit a jak je uspořádat. V tom všem vám proto  může pomoci udělat pořádek jednoduchý kolíček na prádlo .   A uklizená lednička zabrání jakémukoli riziku zapomenutí jídla tím, že každé jídlo uloží na své místo. A ano, zdá se to nepravděpodobné, ale tato situace se stává více, než si myslíte!

Abyste tomu zabránili, vezměte si jeden nebo dva kolíčky na prádlo, které upevníte na mřížku, aby se lahve nekutálely. Princip, jak jste pochopili, je ten, že mohou zůstat na místě. Takto je můžete optimálně uložit, aniž byste je museli pokaždé vracet na své místo. Vytvoří také dostatek prostoru pro uložení dalších věcí  v lednici.

Láhve v lednici

Lahve v lednici – Zdroj: spm

Všimněte si také, že pomocí těchto klipů můžete salátové sáčky zavěsit pod mřížku. Další jednoduché gesto, které ušetří více místa uvnitř vašeho spotřebiče.

Některé další úžasné způsoby použití kolíčků na prádlo

Kolíčky na prádlo mohou být užitečné v  mnoha jiných situacích .

Použijte kolíčky na prádlo k zatlučení hřebíku

Muž pomocí dřevěného kolíčku na prádlo zatlouct hřebík

Muž pomocí dřevěného kolíčku na prádlo k zatlučení hřebíku – Zdroj: spm

Pokud s kutily začínáte nebo se s kladivem příliš  nebavíte, případnou domácí nehodu vám může zachránit jednoduchý kolíček na prádlo . Chcete-li to provést, připojte hřebík na konec kolíčku na prádlo a poté začněte zatloukat, zatímco držíte druhý konec kleští. Tímto způsobem nebudete riskovat.

Kolíčky na prádlo vám pomohou uspořádat kabely sluchátek

Kabely sluchátek, které se zamotávají, jsou často nepříjemné, zvláště když je ve většině případů vytrhnete. To by se už nemělo stávat při této technice  nalepení dvou kolíčků na prádlo vedle sebe, jeden pravou stranou nahoru a druhý obráceně . Kabel sluchátek pak stačí omotat kolem částí, na které je vyvíjen tlak pro otevření kolíčků a zaklínění sluchátek i jack konektoru v částech, které slouží jako svorky.

Tyto tipy nám připomínají, že několik každodenních předmětů pravděpodobně odhalí další netušené využití a že by nám všem prospělo, kdybychom je objevili!

Hit enter to search or ESC to close.