Tajná směs instalatérů vám pomůže mít koupelnu vždy čistou a už nikdy se neucpávat. Zde je to, co potřebujete k přípravě jejich tajné směsi.

Koupelna je místnost, se kterou se nejvíce staráte, aby byly vždy zlikvidovány choroboplodné zárodky a bakterie. Vlhká místnost, kterou je třeba vždy velmi pečlivě čistit. Mnozí si myslí, že je to možné jen s chemickými přípravky, které jsou na trhu a které jsou na každé čištění jiné.

Vlastně se neví, že o ně není nouze a že s pár zcela přírodními produkty je možné využívat koupelnu i jiné místnosti v domě. Používají se různé přípravky a jsou opravdu velmi účinné a také instalatérovo tajemství čisté a ničím nerušené koupelny spočívá v přírodních surovinách .

čistá koupelna - to je tajemství

Ve skutečnosti se nyní podíváme, co to je a jaké produkty obsahuje tato směs, která je často doporučována instalatéry, protože je opravdu účinná při čištění koupelny. Od sanitárního příslušenství po ocelové doplňky, jakmile jednou vyzkoušíte a uvidíte účinnost, tuto metodu už nikdy neopustíte. Zde jsou všechny podrobnosti.

Tajná směs instalatérů

Jak jsme si řekli, koupelna je jednou z místností, které je potřeba věnovat větší pozornost, aby se nezvyšovalo šíření bakterií. Dezinfekce je velmi důležitá a lze ji provést přírodními produkty. K výrobě této směsi vlastně stačí pořídit těchto pár přípravků a kompletně si s ní vyčistit koupelnu.

K výrobě tajné směsi instalatéra budete potřebovat jedlou sodu, sůl a esenciální olej vaší oblíbené vůně . Konkrétně budete muset smíchat 125 g hydrogenuhličitanu sodného v dóze se 40 g soli a pár kapkami esenciálního oleje.

vyčistit záchod

Po přidání ingrediencí dobře protřepejte v nádobě, aby se všechny ingredience promíchaly. Tento prášek tak budete mít vždy k dispozici k čištění vaší koupelny. To bude velmi užitečné proti vodnímu kameni , protože odstraní nepříjemné skvrny.

K čištění tedy bude stačit nasypat trochu prášku na sanitární armatury, ale i na kohoutky a poté vše očistit vlhkým hadříkem. Během okamžiku bude vše super čisté a rozdíl si okamžitě všimnete. Lze použít i na toaletu, stačí nalít na vnitřní stěny a po 5-10 minutách působit, očistit kartáčkem.

hydrogenuhličitan sodný

Jedlá soda i sůl jsou dva spojenci pro čištění a vlastně nikdy nezklamou. Jedlá soda je skvělá přísada pro čištění, osobní hygienu a další. Je skvělý k odstranění nepříjemných pachů, ale také k odstranění skvrn od vodního kamene.

Sůl má také vynikající čisticí schopnost a je ideální pro odstranění skvrn. Je také ekologický a ekonomický a má schopnost odstraňovat skvrny na různých površích. Je ideální pro boj s rzí, plísní a pro rozjasnění barev oblečení.