Přišla zima, teploty začínají stále více klesat a my začínáme čelit dnům a nocím intenzivního chladu. Mezi nejotravnější věci, které můžeme v zimě zažít, je spát ve studené posteli. Pro zahřátí studené postele existuje několik tipů, které můžete použít, a několik rychlých metod , které vám pomohou zažít úžasný pocit tepla a relaxace, jakmile budete ležet pod přikrývkou.

Studená postel v zimě, zahřejte ji takto: bude to trvat několik sekund!

Zde je návod, jak v zimě rychle zahřát postel pomocí domácích prostředků!

Ponožka plná soli

První metodou je ponožka plná soli ! Jde o prastarý trik našich babiček, který mnozí používají dodnes. Tento prostředek také pomáhá zahřát ruce a nohy a zmírnit pocit chladu. Jeho příprava je velmi jednoduchá!  Stačí vzít hrst hrubé soli a zahřát na pánvi.

Když sůl dosáhne požadované teploty, vezměte lžíci a nasypte ji po troškách do ponožky , dávejte pozor, abyste se nespálili. Zavažte na ponožce uzel, abyste ji uzavřeli, a voilà, vaše ponožka je připravena! Jistě, jedna ponožka nestačí na vyhřátí celé postele, ale můžete si jich vyrobit, kolik chcete, a umístit je na lokalizovaná místa na posteli , například tam, kam si položíte nohy nebo polštář.

lahev s horkou vodou

Dalším jednoduchým a velmi účinným prostředkem, který se dnes často používá, je termofor ! Pokud žádný nemáte, můžete si vytvořit vlastní pomocí plastových lahví. Tuto metodu má každý na dosah, budete potřebovat jednu nebo více plastových lahví a horkou vodu.

Množství vody potřebné k naplnění lahví ohřejte v hrnci nebo naplňte přímo z kohoutku. Když voda dosáhne požadované teploty, vypněte oheň a nalijte vodu do lahví. Nezapomeňte použít tepelně odolný plast, jinak by se láhev mohla roztavit. Položte láhev na postel a je to! Můžete si jich připravit několik a umístit je na místa na matraci, která chcete zahřát.

Fén

Tento trik je velmi rychlý a všem se líbí, protože vám umožní spát v teple! Způsob fénu, jak si dovedete představit, bude stačit před spaním odkrýt postel a zahřát ji na prostěradla .

Po jejich zahřátí vypněte fén a lehněte si na postel. Jaký úžasný pocit!