Spláchnout hřebíček do záchodu, vyřeší to problém, který máme všichni

Spláchnout hřebíček do záchodu, vyřeší to problém, který máme všichni

Liší se z vaší koupelny nepříjemný zápach? Kromě každodenního pečlivého čištění této partie se jí můžete zbavit díky nezastavitelným přírodním trikům.

Ať už pachy pocházejí z potrubí umyvadla, sprchy nebo toalety, tyto vůně jsou každodenní nepříjemné a ničí nám život. Běžné čisticí prostředky obsahují chemikálie, které jsou toxické pro životní prostředí. K tomu zůstávají přírodní tipy zdravou a ekologickou alternativou.

Jaké tipy na boj proti zápachu v koupelně?

Pro vyčištěnou koupelnu a čisté toalety vám mohou pomoci přírodní ingredience. Tyto tipy mají tu výhodu, že jsou přirozené a levné. Tyto přírodní ingredience v dosahu naší kuchyně představují zdravou alternativu k péči o náš interiér.

– Hřebíček k odstranění nepříjemných pachů v koupelně

Kromě svých terapeutických předností se hřebíček používá také k odstranění nepříjemných pachů, které vycházejí z koupelny a toalety.

Hřebíček má totiž přímý vliv na nepříjemné pachy, které vycházejí z kanalizace nebo dokonce z potrubí. Cílem je nabídnout přírodní řešení složené z aromatických rostlin jako alternativu ke zdraví škodlivých chemikálií.

hřebíček 2

logo pinterest

Hřebíček – Zdroj: spm

Použití hřebíčku s dalšími přísadami, jako je jedlá soda a esenciální oleje, pomáhá vytvořit přírodní řešení, které vzdoruje toaletnímu smradu. Chcete-li to provést, musíte:

– 1 litr vody
– 12 hřebíčků
– 10 kapek hřebíčkového esenciálního oleje nebo jiné příchutě dle vašeho výběru
– 18 lžiček jedlé sody

Smíchejte tyto ingredience v láhvi a umístěte ji do rohu koupelny, ujistěte se, že necháte víčko otevřené. Tekutina tak pohltí nepříjemný zápach z místnosti a rozšíří sladký a jemný parfém.

Hřebíčkový esenciální olej

logo pinterest

Hřebíčkový esenciální olej – Zdroj: spm

– DIY tablety proti nepříjemným pachům v koupelně

Zdá se, že další přírodní lék je účinný při odstraňování nechutných zápachů z toalet a kanalizace. Jde o přípravu pastilek na bázi přírodních produktů. K úspěšné výrobě tohoto přírodního roztoku je třeba zkombinovat šest složek.

– Šálek jedlé sody
– Šťáva z 1/2 citronu
– Několik kapek esenciálního oleje (lavandin, hřebíček atd.)
– Lžíce peroxidu vodíku

Tyto složky míchejte, dokud nezískáte pastu. K tomu musí být kompozice ponechána stát déle než 16 hodin. Poté vytvořte malé suché kuličky a použijte je, jakmile se objeví nepříjemný zápach. K tomu je jednoduše hodíte do mísy a spláchnete záchod, abyste měli záchod, který voní čistotou.

– Kávová zrna a citronová kůra pro odstranění nepříjemných pachů

Tyto tipy jsou účinné a spočívají v boji proti nepříjemným pachům. Kávová zrna nebo i pomerančová kůra jsou bio a ekologické produkty, které vám jistě pomohou zbavit se nepříjemných pachů linoucích se z koupelny. Obě řešení vám zaručí dobrý výsledek. Stačí vzít pomerančové kůry nebo kávová zrna a dát je na radiátor nebo na šálek. Jemná a příjemná vůně vždy zůstane ve vaší koupelně pro vaše čichové potěšení.

Kávová zrna 3

logo pinterest

Kávová zrna – Zdroj: spm

Doporučuje se upřednostňovat přírodní řešení, která nepoškozují vaše zdraví. Neváhejte otestovat tyto tipy, které si jistě osvojíte.

Hit enter to search or ESC to close.