Dejte pod radiátor sklenici soli: dělá to každý, z geniálního důvodu

Dejte pod radiátor sklenici soli: dělá to každý, z geniálního důvodu

Existuje mnoho článků o absorpčních schopnostech soli v boji proti vlhkosti, člověk by byl okamžitě v pokušení věřit, že pod radiátorem bude mít sůl víceméně stejnou roli. Ale není tomu tak, protože sůl, jak o ní mluvíme v tomto článku, představuje účinný prostředek k čištění energie. Pojďme se ponořit hlouběji do Feng Shui, abychom zjistili více.

Feng Shui je prastaré umění, jehož cílem je harmonizovat energii prostředí v místě a podporovat pohodu jeho obyvatel. Řekne vám, proč je důležité dát sklenici soli na určitá místa ve vašem domě, abyste ho pročistili.

Jak sůl umožňuje energetické čištění?

Mořská sůl

logo pinterest

Mořská sůl Zdroj: spm

Podle Feng Shui je očista místa od  negativních sil a energií  , které tam jsou, stejně důležitá jako odstranění prachu nebo vyčištění. Aniž si to uvědomujeme, atmosféra domu může být zatížena negativními dojmy. Právě v našich domovech někdy vyprávíme o nejhorších i nejlepších životních zkušenostech. Feng Shui, staré čínské umění, harmonizuje energii prostředí, nazývanou chi, aby ustoupila pozitivním vlnám.

Po náročném dni nebo události, která pravděpodobně přitáhne špatné vibrace, je nutné vyčistit energii v našem prostoru a existuje několik způsobů, jak to udělat. Když se vám zdá atmosféra těžká, máte  -li potíže s usínáním po sérii událostí,  použijte hrubou sůl k pročištění energie tohoto prostředí a nastolení rovnováhy.

Sůl umístěná  ve sklenici pod radiátorem, pod postelí a v jakémkoli koutě vašeho bydliště nebo práce pohlcuje všechny  škodlivé energie ,  ať už nedávné nebo staré.

Další tipy na energetickou očistu

Energetická očista pomocí šalvěje

logo pinterest

Energetická očista pálící ​​šalvějí. Zdroj: spm

Energetická očista pomáhá opustit minulost. Svým způsobem i ti, kteří o existenci Feng Shui nevědí, již praktikují toto prastaré umění, aniž by o tom věděli. Když děláte pořádek,  samotný fakt, že se zbavíte předmětů, které se již nepoužívají, je již Feng Shui, protože každý předmět pravděpodobně nese pozitivní nebo negativní zprávu. Kromě skladování a soli můžete špatné energie vypudit šalvějí, bílým octem nebo skořicí:

Bílá šalvěj pro energetickou očistu

Toto je klasická metoda. Spalte to v každém rohu domu. Je to technika, která slouží k pročištění energie místa.

Bílý ocet pro dobrou energetickou očistu

Bílý ocet odpuzuje špatné vibrace. Je účinný při čištění energií. Naplňte kbelík vodou a přidejte sklenici bílého octa, abyste vyčistili celý dům.

Skořice pro energetickou očistu vše v parfému

Otevírá přístup k emocím a harmonii. Vařte tyčinky skořice v dostatečném množství vody, aby se naplnil kbelík, a jakmile voda vychladne, použijte ji k úklidu celého domu. Váš domov navíc provoní jemná a příjemná vůně.

Energetické pročištění  přináší harmonii a klid  do vašeho domova i do vaší mysli. Dělejte je tak často, jak je potřeba.

Hit enter to search or ESC to close.