Citron s olivovým olejem jsou zdraví prospěšné a přijdou vhod na něco, co by nikdo nikdy neřekl. Jedná se o dva zdravé, přírodní potravinářské produkty, které v domácnosti nikdy nechybí a které mají mnoho prospěšných vlastností.

Dodávají tělu základní sílu a energii , aby pokračovalo po celý den, aniž by pociťovalo přílišnou tíhu únavy.

Lze je použít k přípravě různých pokrmů, jak prvního, tak druhého chodu, stejně jako je lze konzumovat přirozeně, stejně jako později, poskytující výhody, na které by nikdo nikdy nepomyslel.

Jak konzumovat citron s olivovým olejem a těžit z něj

Co musíte udělat, je vzít čerstvě utržený citron a vymačkat ho do sklenice. K citronové šťávě pak přidejte lžíci extra panenského olivového oleje (stačí 3 kapky). Směs by se měla konzumovat před snídaní, tedy hned, jak ráno vstanete z postele.

Je zřejmé, že tyto produkty musí být vysoce kvalitní , aby měly všechny potřebné vlastnosti a byly považovány za všelék na zdraví. Nejlepší by bylo sbírat citron přímo ze stromu, neupravený a použít ten absolutně nejlepší olivový olej.

Výhody citronu a olivového oleje pro pokožku, která je vždy mladá v každém věku

Ač se to může zdát zvláštní, citron a olivový olej posilují imunitní systém a zvyšují produkci kolagenu, takže nejenže jsou dobré pro zdraví, ale umožňují vám zůstat mladé, krásné a fit v každém věku, aniž byste obětovali jakýkoli žánr.

Po konzumaci citronu s olivovým olejem je pokožka během okamžiku tonizovaná, jemná a pružná. Používáte-li směs několikrát týdně, můžete dokonce porazit vrásky a známky stárnutí, zvláště pokud kombinujete konzumaci oleje a citronu s používáním dalších produktů péče o pleť. V kostce jde o elixír života , který lze vyrobit za pár minut, mimo jiné bez vynaložení jediného centu.

Léčte bolesti svalů pomocí těchto dvou cenných ingrediencí

Citron a olivový olej mohou také ulevit bolavým svalům. V tomto případě musíme být stálí, protože protože nejde o léky, ale o přírodní produkty, které zjevně nejsou zázračné, je třeba ještě pár obětí a hodně vytrvalosti.

Jedná se o dva protizánětlivé produkty, které společně ulevují od bolesti a časem se jim dokonce podaří zmizet. Směs lze pít kdykoli během dne, ráno i odpoledne. 

Sbohem problémy se zácpou, zde je návod, jak a co dělat

Ti, kteří trpí zácpou, i když citron lze považovat za přísné jídlo, mohou pít citronovou šťávu s olivovým olejem i v malých množstvích a tímto způsobem porazit zácpu jednou provždy. To se děje díky mnoha antioxidačním vlastnostem obou.

Oba jsou známí tím, že dokážou očistit tělo od toxinů, aniž by potřebovali lékařské ošetření a léky jakéhokoli druhu. Dokážou také odlehčit játrům, takže pokud se často cítíte nafouklí nebo těžcí, tato směs je ideální. Aby tomu tak bylo, jsou odvodňovací a tonizační vlastnosti obou.

Je možné chránit srdce a oběhový systém několika kapkami citronu a trochou olivového oleje

Na závěr, pití citronové šťávy s olivovým olejem také znamená udělat něco pro ochranu srdce a předcházení problémům s krevním oběhem, dokonce i porazit špatný cholesterol, aniž byste museli brát léky nebo doplňky.

Zkrátka, aby kardiovaskulární systém fungoval velmi dobře, stačí vypít lžíci oleje a citronové šťávy a je hotovo.