Mít zdravé a lesklé vlasy je cílem mnoha lidí. Bohužel jsou však lupy a slabost hned za rohem. Podívejme se, jak problém obejít.

Ne vždy jsou naše vlasy při použití správných kosmetických přípravků takové, jaké bychom si přáli. Naštěstí existuje přírodní lék, který musíte mít. Podívejme se, který z nich.

Vlasy, jaký problém!

Jak důležité je mít vlasy vždy v pořádku? Tolik pro muže i ženy. Přesto, i když používáme kosmetické produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou správné, ne vždy se nám podaří získat vlasy, které chceme. Pak nastupují další problémy : lámání vlasů, lupy, pád jsou všude za rohem. Vlasy, které vypadávají a lámou se často kvůli sezónním změnám. Všimli jste si, že většina vlasů vypadává na podzim?

Pokud jde o lupy, mohou být způsobeny příliš suchou pokožkou. Pokožka hlavy se může vysušit nesprávným, příliš agresivním vlasovým přípravkem nebo příliš častým mytím. Naštěstí, pokud problémy nejsou příliš vážné nebo patologické, můžete tyto problémy svým vlasům napravit pomocí přírodního prostředku s přísadou, kterou snadno najdete v našich kuchyních. Jeho použití na vlasy vás ohromí.

Přírodní složka k použití

Nikdy nebudete hádat, že cibulí může být vaše vlasy zdravé a lesklé. Cibule vám pomůže v boji proti vypadávání vlasů, slabým vlasům, které se lámou a dokonce i proti lupům.

To je způsobeno skutečností, že cibule v sobě obsahuje síru . Ten umožňuje vlasům zvýšit produkci kolagenu . Krevní oběh se také zvyšuje na pokožce hlavy a v důsledku toho se žárovky více množí. Vlasy během krátké doby získají zpět své zdraví. Navíc porostou rychleji.

Abyste získali všechny tyto výhody, budete muset nakrájet tři cibule se všemi slupkami a umístit je do skleněné nádoby . K cibuli budete muset přidat 9 stroužků oloupaného česneku, který obsahuje minerály a vitamíny. Tímto způsobem zabraňuje vypadávání vlasů posílením folikulů. Dodává vlasům živější, lesklejší a zdravější vzhled. Poté přidejte 250 ml olivového oleje. Olej pomůže zacelit roztřepené konečky.

česnek a cibuli

Všechny tyto ingredience vložené do nádoby se zabalí do ručníku a poté se vloží do hrnce. Poté vše ponoříme do vody. Poté zapněte plyn a vařte na středním plameni. Ve chvíli, kdy se začne vařit, musíte vypnout. Vaření musí být prováděno na nízké teplotě po dobu 20 minut. Nechte vychladnout a sklenici uzavřete.

Toto musí být uchováváno na chladném a suchém místě po dobu 21 dnů , poté budete muset tekutinu přefiltrovat a aplikovat ji na pokožku prsty. Poté vlasy přes noc zabalte do igelitu. Okamžitě uvidíte rozdíl v lesku a hydrataci.