Existují velmi silné ingredience, které se po složení a testování stanou nepostradatelnými, nezbytnými pro všechny ženy, protože poskytují zcela neočekávané fenomenální výsledky.

Péče o pleť je nezbytná v každém věku. Jakkoli si možná myslíte, že v mladém věku je kupování krémů, mlék, peelingů a čisticích prostředků zbytečné, protože pleť je kompaktní, jemná, hydratovaná a homogenní , musíte si to rozmyslet, protože to tak vůbec není.

Ve skutečnosti tomu tak vůbec není, protože o kůži se musí pečovat a ošetřovat ji už od útlého věku, jinak riskujeme, že ji i přes 25 nebo 30 let narazíme ve velmi špatném stavu.

Suchá a poškozená pokožka, proto je lepší o ni pečovat již od mládí

Mít suchou a poškozenou pleť, a tím pádem vykazovat mnohem více let, než máte vy, jistě není příliš uspokojivé pro žádnou ženu (nejen) na světě. Často je to více mužů, kteří věnují zvláštní péči a pozornost dermis a fyzickému vzhledu. Kdo se chce udržovat v dokonalé kondici, vždy mladý uvnitř i navenek, musí si pořídit přípravky určené přímo pro péči a hydrataci pokožky.

Nebo pokud nechcete utrácet peníze a máte volný čas, můžete si je připravit přímo doma z velmi výkonných surovin, které máme všichni v kuchyňské spíži a které v každém případě seženete v každém supermarketu, protože jsou velmi levný.

Sbohem špatné návyky, zde je to, co musíte dělat každý den, aby byla vaše pleť zdravá, dokonalá

Zejména bychom si všichni měli osvojit dobrý zvyk odličovat se večer před spaním, protože make-up ucpává póry a nedovoluje pleti dýchat, způsobuje pak tvorbu akné, vrásek a černé tečky. Večer i ráno bychom měli před odchodem z domu používat dobrý hydratační krém a také opalovací krém, a to nejen v létě, ale i v zimě či na podzim.

Přestože jsou chladná období, slunce je vždy přítomno, i když ne jako v létě. Sluneční paprsky jsou však nebezpečné, proto je dobré se v každém věku řádně bránit. Na závěr je dobré alespoň jednou týdně aplikovat scrub, který umožní pokožku peelingovat a eliminovat nejen suchou pokožku, ale i nečistoty, které zůstávají zachycené.

První věc, kterou musíte udělat, je dobře si umýt obličej, opláchnout ho a namydlit neutrálním jemným mýdlem, nejlépe přírodním nebo téměř zcela přírodním, které neničí dermis a nepoškozuje ji. V tuto chvíli přejdeme k přípravě domácího peelingu. Trvá pouze 10 minut, než budete mít peeling k použití po několik dní, aniž byste utratili ani korunu.

Příprava zázračného scrubu s velmi silnými ingrediencemi, které máme všichni doma

K přípravě dobrého peelingu potřebujete práškovou kávu, která je bohatá na antioxidanty a která se z tohoto důvodu používá k přípravě mnoha masek na trhu. Je také velmi silným protizánětlivým. Potřebujete tři lžičky mleté ​​kávy, tři lžíce bílého vinného octa, který velmi dobře bojuje s akné a suchou pokožkou , lžíci růžové vody a půl lžičky čaje.

Jakmile se dají dohromady a dobře rozmíchají , zbývá je pouze rozetřít přímo na obličej. Směs bude měkká a homogenní, snadno se nanáší na pokožku. Poté nechte působit alespoň 10 nebo 15 minut, po nezbytné době si obličej opláchněte teplou vodou a poté jej osušte, ne třením, ale poklepáváním, abyste nezatěžovali dermis.

Po dokončení můžete předat dobrý hydratační krém zakoupený hotový nebo připravený doma. Výsledek bude neuvěřitelný, pleť už nebude bohatá na kožní maz, černé tečky ani suchá pleť, vrátí se jako u dětí.

Perfektní peeling pro smíšenou pleť

Alternativně lze v přítomnosti smíšené pleti, tedy ani suché ani mastné, připravit peeling s aloe vera. Stačí dát dohromady lžíci dužiny Aloe Vera, 3 hnědého cukru, 3 medu, bílku a citronu a máte hotovo.

Směs se vmasíruje na obličej a poté se opláchne teplou vodou. Tento scrub je také zázračný , protože využívá velmi silné ingredience, které doma nikdy nechybí.