Pokud chcete dosáhnout  přirozeného botoxového efektu , aniž byste se spoléhali na drahé kosmetické nebo chirurgické produkty, maska, kterou navrhujeme níže, bude pro vás to pravé. Má omlazující, antioxidační a tonizační vlastnosti, které dodají vaší pleti nový vzhled.

Složky  přírodní botoxové masky  jsou velmi jednoduché a všechny přírodní. Vejce bohaté na živiny má mnoho výhod pro pokožku, protože je bohaté na bílkoviny a minerály, ale také tuky a vitamíny .

Arganový olej má na druhé straně antioxidační vlastnosti, které zabraňují stárnutí pleti způsobenému volnými radikály. Je bohatý na vitamín E a esenciální mastné kyseliny, které vyživují a tonizují pokožku.

Pšeničné klíčky jsou   ideální superpotravinou pro pokožku díky svému bohatství na vitamín E. Vitamín C v  citronu  aktivuje syntézu kolagenu a umožňuje nám regenerovat epidermis, eliminovat skvrny a zklidňovat podráždění. A konečně, esenciální olej z kadidla je adstringentní a antioxidační a podporuje regeneraci buněk.

K přípravě  přírodní liftingové masky  potřebujete: 1 syrové vejce, 1 lžičku arganového oleje, 5 kapek kadidlového esenciálního oleje, 1 lžičku pšeničných klíčků a 15 kapek citronové šťávy.

Vejce dobře rozšlehejte, poté přidejte arganový olej a vonný esenciální olej a dále dobře míchejte. Poté přidejte pšeničné klíčky a citronovou šťávu a zamíchejte, aby se všechny ingredience dobře spojily.

Masku nanášejte jednou týdně na čistý a suchý obličej. Nechte působit 30 minut a snažte se uvolnit obličej, poté opláchněte velkým množstvím vody a naneste hydratační krém.