Existuje metoda sáčku na odzátkování toalety a bylo zjištěno, že je mnohem účinnější než jedlá soda – vyzkoušejte ji nyní.

Když je toaleta ucpaná , existuje mnoho technik, jak ji uvolnit. Málokdo zná obálkovou metodu, která vám umožní dosáhnout vašeho cíle během okamžiku a bez utrácení peněz. Odborníci doporučují nový nástroj, který eliminuje zbytky vody , které vznikají uvnitř toalety při úplném ucpání potrubí: můžeme upřesnit postup?

Ucpaný záchod, jaké faktory je třeba zvážit?

Co dělat, když je záchod ucpaný? Pokud je problém vážný, je důležité porozumět příčinám a následně ihned zavolat profesionálního instalatéra, který dokáže situaci vyřešit.

V méně závažných případech se ve většině případů příčiny nacházejí v nahromadění toaletního papíru nebo mycího prostředku se zbytky, které ucpaly odtok. Mohou tam být také nějaké odličovací ubrousky na vlasy nebo make-up/intimní ubrousky, které se rozhodně nesmí vyhazovat do odpadu.

Ucpaný záchod
 

Pokud klasický nástroj na odpojení toalety nefunguje , můžete zkusit přírodní ingredience, jako je jedlá soda. Pozor na vše , co se během dne vhodí do záchodu , ve skutečnosti se jedná o jemný a úzký odtok: ubrousky, vatové tamponky, předměty a pudry by se tímto způsobem nikdy neměly vyhazovat. V některých obcích v Itálii je také zakázáno vyhazovat toaletní papír , je lepší se informovat, než uděláte chybu tohoto typu.

Všechny použité prvky dokážou ucpání rozpustit a zajistit, aby voda mohla být nasávána, aniž by hrozilo zatopení celé místnosti . Existuje však lepší metoda, kterou lze implementovat v okamžiku, kdy toto úzké hrdlo nastane, s obálkou, která dokáže problém vyřešit během několika minut.

Taštičková metoda pro odcpání toalety

Jak již bylo zmíněno, pokud se ukáže, že toaleta je ucpaná, je důležité uvést do praxe jednoduchý, rychlý a zároveň levný způsob. Potřebovat budete pouze velký pytel, jaký se používá na sběr domovního odpadu.

Vezměte tašku a položte ji na toaletu, zcela ji zakryjte. Ihned poté stáhněte dvě prkna a posaďte se bez obav, že by mohla unikat voda . Je čas spláchnout záchod a počkat, až všechna voda klesne.

Zvedněte záchodové prkénko , abyste si všimli, že všechna stojatá voda, která vznikla kvůli ucpaným trubkám, zcela odtekla. Originální metoda, levná a opravdu snadno proveditelná.

pytlíkovou metodou
 

Je to málo používaný nástroj, ale jakmile ho vyzkoušíte, určitě se zařadí do vaší každodenní rutiny.

Doporučení: používejte pouze v případě, že uvnitř potrubí nejsou žádné větší předměty nebo překážky, pokud ne, okamžitě kontaktujte profesionálního instalatéra .