Jediná snítka rozmarýnu uvnitř šatníku stačí k získání něčeho jedinečného, ​​jako v těch nejlepších prádelnách.

Není nutné uchýlit se k určitým produktům pro šatník a ošetření oděvů. Mnohdy jde hodně peněz na nákup produktů různého druhu, kdy by stačilo použít přírodní složku. Odborníci na úklid prozrazují malé tajemství, jak využít jednoduchou snítku rozmarýnu přímo v šatníku: jednoduché, levné a přírodní.

Jak parfémovat oblečení přírodní cestou?

V poslední době jsme se pokusili vrátit k babiččiným přírodním prostředkům s využitím všech ingrediencí, které můžete mít doma. Voňavé oděvy jsou nutností pro každého člověka, takže člověk hledá produkty, které pomohou vyprat po vyprání.

Ve skutečnosti používání chemických přípravků s průmyslovými vůněmi znečišťuje životní prostředí a stojí spoustu peněz. Malá přírodní rada zahrnuje použití kyseliny citronové se dvěma kapkami levandulového esenciálního oleje a dvěma rozmarýnem, vše doplněné bio citrónovou šťávou.

Rozmarýn k parfémování

Když jsou oděvy umístěny do šatníku, nemusí být již parfémovány, přičemž různé typy pachů ovlivňují textury látek. Uzavřená přihrádka by mohla být ideálním místem pro vlhkost nebo pro tvorbu plísní , aby textury látek nemohly dýchat.

Z tohoto důvodu odborníci vysvětlují, jak na to , a uvádějí do praxe malý zábavný trik.

Snítka rozmarýnu v šatníku: jaké jsou jeho vlastnosti?

Jediná snítka rozmarýnu může zcela změnit vidění věcí. Velmi dobrá aromatická rostlina, která rozšiřuje svou vůni ve všech místnostech domu i venku.

V klasické kultuře se tato rostlina používá jako zvýrazňovač chuti, aniž by věděli, jaké jsou četné výhody i v jiných kontextech.

Pokud je umístěna ve skříni, všechny výhody se mohou přenést i na oblečení. Svěží, jedinečná vůně se promění v nejúčinnější repelent proti molům. Rozmarýn lze pěstovat doma i na zahradě, nevyžaduje zvláštní pozornost a i ten, kdo nemá zelený palec, bude mít krásnou rostlinu.

Snítka rozmarýnu

Tuto metodu můžete použít různými způsoby v závislosti na vašich potřebách a preferencích. Nejprve vezměte jednu nebo více větviček a umístěte je do skříně opřená o talířek. Budete je muset měnit jednou týdně, abyste měli oblečení provoněné a nemuseli se bát napadení moly.

Druhou metodou je vytvoření látkových sáčků s aromatickou rostlinou uvnitř. Větvičky mohou být celé nebo nalámané, pak uzavřeny barevnou stuhou. Sáčky se pak umístí doprostřed prádla nebo do blízkosti pověšeného prádla ve skříni.

Můžete také přidat několik kapek rozmarýnového esenciálního oleje pomocí vatových kousků, abyste zvýraznili jeho svěží a přirozené aroma.