Prach může být ve vaší domácnosti velkým problémem. Podívejme se, jak ho odstranit účinnou metodou, kterou používají i v hotelech.

Sbohem staré prachovky, s touto metodou se vám bude zdát prach mnohem méně problematický a budete muset prášit mnohem méně.

Prach – jaká nepříjemnost

Prach v domě se velmi snadno a rychle hromadí. Aby byl náš dům čistý a lesklý, musíme velmi často utírat prach. Kromě toho je odstranění prachu nezbytné zejména tehdy, když v domě žijí alergici nebo lidé s onemocněním dýchacích cest.

Často se přistihneme, že utrácíme spoustu peněz za produkty, které ne vždy plní své sliby. Utěrky zachycující prach, které jsou často biologicky nerozložitelné, stejně jako ubrousky. Aniž bychom zapomněli na enormní výdaje času a energie, které jsme místo toho, abychom tam stáli a odstranili prach, mohli věnovat jiným rozhodně příjemnějším a nudnějším věcem.

vakuum

Dnes vám však chceme ukázat rychlý a účinný způsob, jak odstranit prach a strávit úklidem mnohem méně času. Je natolik účinný, že jej využívají i ti, kteří uklízí hotely. Podívejme se níže, co to je.

Metoda, jak ji odstranit rychle a méně často

Chtěli byste méně často utírat prach doma? Metoda, kterou vám ukážeme, je velmi účinná, zejména tam, kde se více hromadí prach, jako jsou police a podlahové lišty.

Chcete-li implementovat tuto metodu, budete muset odstranit prach jako obvykle. Tímto způsobem bude povrch již čistý. Za druhé, budete si muset pořídit hadřík z mikrovlákna a kondicionér na vlasy , ano, čtete správně.

V tomto okamžiku budete muset na hadřík nanést malé množství kondicionéru. Množství, které se má použít, bude samozřejmě záviset na velikosti čištěného povrchu. Náplast s nalepeným kondicionérem je nutné přetáhnout přes předem očištěný povrch. Tímto způsobem se v budoucnu bude na tomto povrchu časem hromadit méně prachu.

Důvod je prostý: s aplikací kondicionéru bude pudr hůře ulpívat na ošetřovaném povrchu. To je důvod, proč množství balzámu, které se má použít, musí být malé, aby ho nebylo vidět nebo nedělalo svatozáře.

Opakujte operaci na všech površích, které to budou potřebovat . Je to metoda, která funguje především na těch plochách, které se nepoužívají často a na kterých se tedy hromadí více prachu, jako jsou police, soklové lišty, dveře.

hadřík z mikrovlákna

Prach samozřejmě nezmizí. Jednoduše se nepřichytí k povrchu, ale spadne na podlahu, kde jej můžete snadno vysát při každodenním vysávání.

Když se na ošetřených plochách usadí prach, pak už jen stačí proces opakovat. Budete však překvapeni, když si všimnete, že nový průkaz nebude třeba čtrnáct dní.