Popraskané paty jsou častým problémem, ale stačí vzít svíčku a problém vyřešit za pouhých 24 hodin. Zde je návod, jak to musíte udělat.

Velmi častým problémem jsou popraskané paty . Praskliny, které se tvoří na chodidlech, jsou opravdu praskliny, které často bolí. Někdy se vytvoří nepříjemné řezy, které jsou také velmi nepříjemné. Důvody, proč má mnoho lidí popraskané paty, jsou různé a my se nyní podíváme na některé z nich.

Mezi problémy patří nadměrný tlak nebo jednodušeji tření nohou uvnitř obuvi. Pak také složení samotné kůže, které se liší člověk od člověka, i když ve skutečnosti je suchá a vyprahlé paty mají tendenci snadněji praskat. Ale můžete tento nepříjemný problém vyřešit.

Popraskané paty by se neměly přehlížet a z tohoto důvodu vám radíme tento problém vyřešit jednoduše svíčkou . Níže uvidíme, jak můžete postupovat při implementaci této metody, která vás jistě nechá beze slov, protože skutečně řeší problém ve velmi krátké době.

Krém se svíčkou na popraskané nohy

Jak jsme si řekli, popraskané paty jsou nepříjemné a také z tohoto důvodu by se neměly přehlížet. Tento krém si pak budete moci vyrobit se svíčkou, která je velmi plná a ve velmi krátké době vám umožní získat zpět hladké hedvábné paty. Vše, co musíte udělat, je vyrobit, všechny podrobnosti níže.

K výrobě tohoto krému na popraskané nohy budete potřebovat: svíčku, trochu olivového oleje, vazelínu, kokosový olej . Jeho výroba trvá velmi málo a asi za 20 minut budete mít hotovo. Chcete-li začít s pomocí struhadla, budete muset nastrouhat celou svíčku, dokud ji nezredukujete na velmi malé části.

krém na popraskané paty se svíčkou

Nyní, když máte strouhanou svíčku, můžete ji dát do misky a přidat do ní půl sklenice olivového oleje. Dobře promíchejte, dokud se dvě ingredience nespojí, a poté vezměte malý hrnec s půl šálkem vody. Vložte misku dovnitř a roztavte svíčku ve vaně .

Když jsou svíčka a olej úplně tekuté, můžete misku vyjmout z hrnce. Teď už jen přidat lžíci vazelíny a půl lžíce kokosového oleje . Ingredience dobře promíchejte, dokud se vazelína a kokosový olej nerozpustí. Pokračujte několik minut.

natřete krém se svíčkou na popraskané paty

Počkejte asi 15/20 minut, než krém zhoustne a je hotový . Vložte ji do nádoby s čistým víkem, abyste ji mohli uchovávat. Takto vydrží mimo lednici asi šest měsíců. Nyní je čas to použít a zjistit, zda to opravdu funguje.

Krém můžete na svíčku namazat a nechat vstřebat nebo pro intenzivnější působení si můžete udělat masku. Bude to stačit oplývat krémem a pak dát ponožky nahoru, tato metoda se doporučuje provádět v noci. Vaše paty budou okamžitě velmi jemné a dalším používáním tohoto krému již nebudete mít otravné popraskané paty.