Bublinková fólie je produkt, který se často používá k ochraně křehkých předmětů při přepravě, má však mnoho dalších využití v každodenním životě.

Tento materiál se skládá z malých vzduchových bublinek v plastové fólii a je dodáván v různých velikostech a tloušťkách.

Použití bublinkové fólie v domácnosti

Bublinková fólie je produkt, který se často používá k ochraně křehkých předmětů při přepravě, má však mnoho dalších využití v každodenním životě. Tento materiál se skládá z malých vzduchových bublinek v plastové fólii a je dodáván v různých velikostech a tloušťkách.

První použití, které vás napadne, když máte tento materiál v rukou, je prasknout všechny koule, které ho tvoří!

Ruce praskají koule bublinkové fólie

Ale kromě této pro mnohé velmi uspokojivé činnosti je použití bublinkové fólie doma pro „uskladnění předmětů“ v naprostém bezpečí.

Když už mluvíme o bezpečnosti, tento materiál lze použít k ochraně hran stolů a stolů, když děti začnou dosahovat kritické výšky. Stačí vrstvy zablokovat elektrickou páskou, kterou lze později snadno odstranit.

Co ochrání tetinu dárkovou figurku limetky lépe než mnoho vzduchových bublin, kterých se nedokážeme zbavit?

Bublinková fólie je může chránit před poškrábáním a promáčknutím. Ale v domácnosti lze tento polstrovaný plast použít mnoha způsoby, včetně ochrany rostlin před poškozením mrazem během zimy. Ve skutečnosti, pokud dáte bublinkovou fólii kolem základny rostliny , vytvoříte vrstvu izolace, která chrání kořeny.

Je to také materiál schopný izolovat okna, protože s ním lze vytvořit další vrstvu izolace. Jednoduše odřízněte list na velikost vašeho okna a připevněte jej průhlednou páskou.

Rostlina pokrytá bublinkovou fólií
 

Tento materiál je schopen chránit povrchy a lze jej použít k ochraně povrchů před poškrábáním. Pokud například malujete pokoj, lze k ochraně vybavení použít bublinkovou fólii.

Obecně platí, že bublinková fólie je všestranný produkt, který lze v domácnosti používat mnoha různými způsoby, je důležité mít na paměti, že je nutné ji správně zlikvidovat, aby nedošlo ke znečištění životního prostředí .

Čištění podlah

Hledají jeho možné využití v domácnosti, jsou tací, kteří objevili, jak lze tento materiál použít k čištění podlahy.

K tomu se na spodní stranu mopu nebo mopu podle tvaru položil list kuchyňského papíru, bublinková fólie a nakonec mop nebo mop.

Čištění podlah
 

Vše je pak možné zablokovat gumičkami a projet po podlaze jako při běžném mytí.

Stejný materiál lze použít k čištění stropů od prachu a pavučin. Po dokončení zbývá jen papír vyhodit a bublinkovou fólii si ponechat pro nové použití.