Zkuste smíchat krém Nivea s olivovým olejem, to, co se stane po velmi krátké době, je opravdu účinné. K tomu slouží tyto dva produkty smíchat.

Modrý krém Nivea je jistě jedním z nejpoužívanějších krémů postupem času italskými rodinami a také nejprodávanější značky. Je to krém, který byl vždy přítomen v domácnostech babiček a používala ho celá rodina. Je to velmi univerzální krém a jeho bohaté složení dodává pokožce jemnost a hydrataci .

Ve skutečnosti se dá použít na suchou a drsnou pokožku k vyhlazení a zklidnění celého těla, včetně obličeje a kontur očí. Ve skutečnosti pomáhá proti tmavým kruhům, otokům ale nejenom. Ve skutečnosti jej mnozí používají také jako odličovač k odstranění zbytků make-upu nebo k výrobě masky, přičemž produkt nechá pár minut odpočinout.

Nivea krém

Stručně řečeno, krém Nivea se používá a existuje tolik způsobů, jak jej používat, protože je velmi univerzální, jak jsme řekli. Co nevíte je, že je výborný i v kombinaci s olivovým olejem . I ten druhý má pro pokožku mnoho vlastností a pojďme se podívat, proč je musíte kombinovat dohromady. Všechny podrobnosti níže.

Nivea krém a olej – proto to musíte udělat

Jak jsme řekli, tyto dva produkty zkombinujeme. Vlastnosti krému Nivea a olivového oleje se tedy spojí a zrodí se alternativní krém, který je velmi elastický a mnohem jemnější . Je to velmi jednoduché a zabere to velmi málo. Budete potřebovat tyto dva produkty.

Budete si muset pořídit novou nádobu, do které vložíte krém, který se chystáte vytvořit. Dovnitř nalijte 2 lžíce krému Nivea a poté přidejte 2 lžíce olivového oleje . Dobře promíchejte, dokud se oba produkty dobře nespojí. Budete muset být trochu trpěliví, dokud směs nezměkne.

Nivea krém a olivový olej

V tuto chvíli jej můžete použít k boji se suchou pokožkou, ale nejen . Kombinace krému Nivea a olivového oleje vám pomůže zesvětlit kožní vady , které se vyskytují zejména v oblasti rukou a obličeje. Ale také pomáhá předcházet a eliminovat vrány a jemné linky na obličeji a těle.

Dodává tedy pokožce lesk a je vhodný pro všechny typy pleti. Po použití tohoto nového krému vytvořeného s krémem Nivea a olivovým olejem okamžitě zaznamenáte rozdíl na vaší pleti. Je vynikající v boji proti stárnutí, protože je velmi elastický.

elastický pleťový krém

Kromě použití na ruce jej můžete také použít na břicho, pokud jste těhotná, abyste zabránili striím . Lze aplikovat i na boky a prsa. Stručně řečeno, tento krém je určen pro různá použití, ale je zvláště určen pro sušší pokožku, která potřebuje větší hydrataci.

Je proto vynikající pro ty oblasti těla, které jsou sušší, jako jsou lokty, paty a kolena. Tento krém můžete používat i v létě poté, co jste byli vystaveni slunci. Ve skutečnosti je to vynikající  po opalování . Jediné, co musíte udělat, je zkusit si tento krém vyrobit a užívat si jeho výhod.