K dispozici jsou 2 skleněné odlivky a provázek a je velmi snadné vyrobit něco jedinečného a personalizovaného. Velmi užitečný nápad.

 

Kreativní recyklace vždy klepe na dveře těch, kteří mají minimum manuálních dovedností a dokážou přeměnit staré v nové. Existuje tolik věcí, které lze vytvořit za pár minut, stačí použít špetku fantazie a některé nástroje pro obnovu. V tomto případě někteří odborníci ukazují, jak lze vytvořit něco jedinečného a personalizovaného pomocí 2 skleněných sklenic a lana. Zabere to jen pár minut, chuť se bavit a mít to, co je potřeba k provedení této malé kutilské práce.

Kreativní recyklace: jak dát předmětům druhý život

Recyklace v historickém kontextu, jako je tento současný, je absolutní nutností. Okolí volá o pomoc a ve všech směrech je potřeba změnit svůj životní styl. Množství odpadu produkovaného jednou rodinou překračuje limity, které již nejsou únosné.

kreativní recyklace
 Z tohoto důvodu je důležité udělat malý krok zpět a pokusit se obnovit, pokud je to možné, každý typ objektu. Kutilové vytvářejí každý den návody, které jsou k dispozici pro obnovu a vytvoření něčeho nového.

Všechno jsou to věci, které mohou být užitečné , které slouží k tomu, aby trochu pomohly životnímu prostředí a také aby byly schopny darovat nevšední dárky.

Co dělat se 2 skleničkami a provazem?

Když máte k dispozici staré věci, první věc, kterou musíte udělat, je zkusit vyrobit něco nového . To vám umožní nezvyšovat množství odpadu, chránit životní prostředí a ujistit se, že můžete darovat nebo mít něco přizpůsobeného pro váš domov.

šňůrka na krk
 

Potřebujete následující:

  • Šňůrka na krk;
  • horké lepidlo;
  • 2 staré sklenice;
  • Tětiva;
  • Korálky různých druhů.

Začnete tím, že umyjete babičce 2 sklenice a poté je vysušíte. Ihned poté vezměte provázek a pomocí horkého lepidla začněte oblepovat spodní okraj. Jakmile je provázek zajištěn, udělejte totéž s horní částí sklenice .

staré brýle
 Ihned poté vezmete pevný provázek a vložíte personalizované korálky podle vašeho osobního vkusu. Vyrobí se korunka a upevní se na sklo tak, aby zůstala nehybná. Co bylo získáno? Krásný romantický svícen, který lze umístit po celém domě. Doporučuje se vyrobit svícny stejné, abyste vyšperkovali nábytek, který máte k dispozici .

Existují i ​​varianty, ve skutečnosti mohou být šňůrky různých barev stejně jako korálky. Pro něco více okouzlujícího můžete místo korálků použít kamínky, které lze aplikovat i na vnější povrch skla. Nejen to, svíčky jsou vybírány mezi velmi malými nebo dlouhými, aby vytvořily atmosféru.