Zde jsou ty nejnečestnější ženy zvěrokruhu: patříte mezi ně identifikované hvězdami? Pojďme to společně zjistit.

 Zvěrokruh je schopen nastínit vlastnosti, které by mělo mít každé znamení, a tedy i každý z nás. Zde jsou nejnečestnější ženy zvěrokruhu. Jste tam taky?

Většina nepoctivých žen zvěrokruhu

Pojem nepoctivost ilustruje i zvěrokruh. Pro nezasvěcené představuje zvěrokruh rozdělení roku na dvanáct částí, z nichž každá má znamení zvěrokruhu . Jedná se o astronomické symboly představující souhvězdí, kterými Slunce prochází při svém zdánlivém pohybu po obloze podél ekliptiky.

Nepoctivost úzce souvisí s pravidly, která by mohla být považována za psaná. Je to vlastně širší pojem, který odkazuje na morálku. Tolik, že mnozí z nás se již od raného věku učí praktickým a morálním účinkům rozhodnutí, která mohou ovlivnit svět kolem nás.

Uvědomíme si také, že se většinou snažíme držet v určitých mezích a nepřekračovat je. Zvěrokruh také naznačuje, že muže a ženy někdy spojuje nečestné chování, ale jejich modus operandi se velmi liší. Jaké jsou nejnečestnější chování a znaky, které je přivádějí do hry?

Horoskop
 Nejnečestnější znamení

Zvěrokruh mluví sám za sebe: některé ženy, které patří spíše k některým znamením zvěrokruhu než jiným, se chovají nečestně. Podívejme se podrobně, jaké jsou tyto znaky.

Ti, kdo se narodili ve znamení Blíženců (21. května/21. června), jsou zvěrokruhem považováni za nejvíce nekonzistentní. Tato vlastnost se projevuje i v oblasti poctivosti. Pojem morálky a zákonnosti je extrémně elastický a je silně ovlivněn společenským kontextem. Zejména, když se Blíženci na něco zafixují, je velmi těžké je vidět, že se vzdávají, aniž by dostali, co chtějí, a neváhají jednat nejasně, aby dosáhli svých cílů.

Ženy Lva (23. července/22. srpna) jsou často velmi sebestředné a energické, když se snaží zvýšit svou popularitu. Nikdy se nepovažují za nečestné, ale za určitých okolností jsou spíše chytré než za jiných.

Lvům se neagresivním způsobem daří získat, co chtějí, ale i tak to lze považovat za falešné a někdy i morálně nepřijatelné chování. Navíc si často protiřečí: někdy jsou velmi přísní, jindy se vyznačují neopodstatněnou nečestností.

zvěrokruh
 Mohlo by se to zdát překvapivé, ale ženy Ryby (20. února/20. března) jsou také zvyklé lhát a získat, co chtějí, pomocí zjevné nepoctivosti.

To se však děje pouze tehdy, když nedokážou jednat jinak a často jednají nečestně spíše z nutnosti než z přírody. Zvěrokruh je samozřejmě nutné brát s rezervou, a to ze všech úhlů pohledu.