Čistá toaleta bez bakterií, jak ji udělat znovu novou bez použití bělidla
Jak mít čistý a bez bakterií záchod? S touto technikou bude za pět minut jako nový. Zde je to, čím můžete konečně nahradit použití bělidla. Každý zkouší tento lék.
Pokud i vy hledáte řešení, jak mít čistou toaletu bez bakterií , bez použití bělidla , řešení najdete zde: jen tak bude zase bleskově nová.
Sanitární čištění: proč se vyhýbat bělidlům
Mít čisté a lesklé koupelnové vybavení je někdy obtížný úkol, zvláště když bojujeme s inkrustacemi a nepříjemnými pachy . Jak tyto nevýhody překonat?

I když má dobré dezinfekční vlastnosti a je schopen zabíjet bakterie , stále jde o toxický produkt . Při vdechnutí může způsobit dýchací potíže , dráždit oči nebo způsobit kožní léze .
Pokud nedbáme na správné smíchání s jinými produkty – například s prostředky na odstraňování vodního kamene – bělidlo uvolňuje do vzduchu některé plyny , které mohou způsobit nevolnost a bolesti hlavy.
Pokud i vy chcete mít čistou a bez bakterií záchod bez použití bělidla, v tomto článku najdete řešení vašich problémů. Zde je technika, kterou mnozí zkouší. Jedině tak bude vaše koupelnové vybavení během chvíle opět lesklé a vydezinfikované.
Technika pro čistou toaletu bez bakterií
Koupelna patří mezi ty , které více než kterákoli jiná musí být nutně lesklá, čistá a dezinfikovaná . Právě z ní totiž mohou vycházet choroboplodné zárodky a bakterie , které jsou nebezpečné pro naše zdraví .

Ten je určitě účinný v boji proti inkrustacím a likvidaci bakterií, ale jeho štiplavý zápach rozhodně není procházka zdravím, zvláště pokud jsou vdechovány plyny, které produkuje při kontaktu s jinými silnými produkty a které uvolňuje do vzduchu .
Existují však zcela zelené prostředky , které vám umožní mít čistou toaletu bez bakterií , aniž byste se uchýlili k použití bělidla. Jste připraveni zjistit, jak změnit rutinu čištění?
Zde je technika , kterou si mnozí osvojují: připravte se rozloučit se s toxickými produkty. K odstranění vodního kamene z koupelnového zařízení a jeho bezchybné dezinfekci budete potřebovat dvě ingredience: jedlou sodu a bílý ocet.
Hned vám řekneme, jak máte postupovat. Šálek bílého octa musíte nalít přímo do sanitární keramiky a nechat působit alespoň 30 minut. Poté si dejte jeden šálek jedlé sody a smíchejte ji s půl šálkem bílého octa.
Nechte dva produkty, aby se navzájem dotýkaly alespoň hodinu. Poté do tohoto roztoku ponořte záchodovou štětku a začněte čistit záchodovou mísu. Nakonec spláchněte záchod. Garantujeme vám, že s touto technikou bude vaše koupelnové vybavení nejen bílé a neposkvrněné, ale zbavíte se tím i všech choroboplodných zárodků a bakterií .
Zde jsou také další zcela ekologické systémy pro čištění sanitární keramiky. Získejte 500 ml bílého octa, 500 ml vody a trochu esenciálního oleje vaší oblíbené vůně . Všechny tyto ingredience smíchejte dohromady a nalijte obsah do rozprašovače.
Poté směs nastříkejte dovnitř toalety a nechte 10 minut působit a poté toaletu vydrhněte toaletním kartáčem . Pokud máte naopak problém se záchodovým prkýnkem, které ztratilo lesk a zdá se vám téměř zažloutlé, můžete mu znovu vrátit bělost pomocí směsi jedlé sody a bílého octa .
V tomto případě budete muset postupovat následovně : smíchejte šálek vody s půl šálkem bílého octa a nalijte směs do rozprašovače. Poté směs nastříkejte na záchodové prkénko a nechte přípravek 30 minut působit. Nakonec vše vyčistěte pomocí houbičky z mikrovlákna.
Bílý ocet zabíjí přítomné choroboplodné zárodky a bakterie, zatímco jedlá soda dodá záchodovému prkénku barvu a lesk . Jedlá soda má díky svým krystalům abrazivní, ale jemné působení, takže nezničí vaše záchodové prkénko.
Naproti tomu ocet je opravdu účinný odstraňovač vodního kamene , který můžete použít i na čištění vodovodních baterií nebo sprchových oken . Navíc má odmašťovací a antibakteriální účinky .
