Díky této metodě používané v hotelech můžeme mít čistou koupelnu dva týdny. Tady je to, co to je.

V našem domě jsou některé místnosti, které se používají častěji než jiné a mají tendenci se špinit právě kvůli jejich každodennímu používání.

Mezi nimi najdeme kuchyni, kde máme tendenci připravovat a někdy i konzumovat jídla, která připravujeme, a proto tam mohou být stopy tuků, olejů a zbytků jídla a další místností je koupelna .

Koupelna: jak ji udělat bez poskvrny hotelovou metodou

V tomto máme tendenci prožívat ty nejintimnější chvíle, když se o sebe staráme a vidíme se takoví, jací jsme, abychom mohli plnit své potřeby, a tedy být svobodní a mít své soukromí.

Právě ze všech těchto důvodů má koupelna tendenci se velmi rychle zašpinit a veškerá špína, která se na jejích plochách může vytvořit, se jen velmi obtížně odstraňuje jediným gestem.

Stačí říci, že v koupelně ženy často nosí make-up, takže na umyvadle mohou zůstat zbytky práškové kosmetiky nebo parfémů, stejně jako stopy zubní pasty a kroužky nečistot.

Koupelna: tajemství hotelů

Na druhou stranu samci mají tendenci si vousy odstraňovat nebo zastřihávat, a proto mohou chlupy spadnout na umyvadlo a schovat se i do těch nejzáludnějších bodů nebo nadbytečných chlupů, jako jsou ty na nohou, nosu a uších.

Z tohoto důvodu je vždy užitečné udržovat naši koupelnu čistou, protože ze všech těchto důvodů musí být často sanitovaným místem kvůli intimnímu používání.

Jak pokračovat

Na trhu je mnoho produktů, které mají tendenci likvidovat choroboplodné zárodky a bakterie, ale někdy mohou být velmi drahé a nejsou tak účinné jako některé přírodní metody.

Jeden z nich je například hojně využíván hotely a zanechává typický zápach čistoty, který vnímáme, když vstoupíme do hotelového pokoje na našich cestách a zejména v koupelnách.

Abyste měli lesklou a čistou sanitární keramiku, stačí použít hydrogenuhličitan sodný a rozetřít jím umyvadlo a záchod a pak si jít nastříkat trochu bílého octa a vše vyčistit horkou vodou za pomoci hadříkového mikrovlákna nebo houbičky.

Koupelna: tajemství hotelů

Abychom zajistili, že bude mít zvláštní vůni, můžeme přidat citronovou šťávu nebo esenciální oleje, v závislosti na vůni, která se nám nejvíce líbí, nebo se můžeme uchýlit k jinému tajemství.

Například luxusní hotely mají tendenci po vyčištění sanitární keramiky touto metodou pokropit dětským olejem pomocí vatového tamponu namočeného v něm a vyčistit povrchy tímto.

Koupelna tak zůstane velmi čistá a lesklá a budeme mít vůni, která nám dá zapomenout, že se nacházíme v jedné z nejpoužívanějších místností a která má tendenci se v našich domovech rychleji špinit.