Už žádné vybití baterií v dálkovém ovladači. S touto metodou odborníků na ně můžete zapomenout.

 Dálkové ovládání je nepostradatelný předmět, který vám pomůže najít váš oblíbený televizní kanál, když odpočíváte na pohovce nebo v posteli. Dotykové baterie těchto doplňků však nemají dlouhou životnost právě proto, že jsou tolik využívány. Od změny kanálu až po hlasitost, pak hledání filmu ke sledování ve streamování až po vypnutí nebo opětovné zapnutí televizoru. Někteří odborníci našli řešení, jak nemusíte pokaždé měnit baterie.

Lze dálkový ovladač používat bez baterií?

Malý bytový doplněk pro přepínání kanálů je vždy po ruce. Často se vybijí baterie, a to natolik, že musíme jednou provždy hledat řešení. Na webu není nouze o návody, které mohou pomoci v podnikání, ale také platí, že je nutná určitá manuální zručnost a znalost oboru .

dálkový ovladač bez baterií
 Někteří technici doporučují vyjmout baterie a otevřít vnitřní prostor pomocí šroubováku. Pak vezmete powerbanku a otevřete ji, vezmete dovnitř baterii a její kabely. To vše pro spojení baterie power banky s vnitřními vodiči dálkového ovladače. Hra vyrobená ze svarů a drátů, které přecházejí k integraci výše zmíněné baterie do samotného příslušenství.

Co dostaneš? Kompletní dobití příslušenství, které již nebude muset mít náhradní baterie. Není těžké to uvést do praxe, ale v případě pochybností nebo nedostatku manuálních dovedností je lepší kontaktovat odborného technika, který bude vědět, jak jednat během pár minut.

Alternativní metody, když jsou baterie vybité

Existuje také několik malých triků , které lze použít v případě, že je baterie dálkového ovládání televizoru často vybitá. První, která rozhodně není tajemstvím, zahrnuje převrácení baterií: je to řešení, které tuto potřebu dočasně tlumí, než je trvale vymění.

Jiní lidé přemýšleli o použití hliníkové fólie s domácím trikem, který lze okamžitě uvést do praxe. Snadno se nanáší, vlastně stačí vzít malý stříbrný papírek a ten pak přiložit přímo na vybitou baterii.

dálkové ovládání televize
 Chlopeň musí být přeložena třikrát na sebe, pak se hliníkový papír umístí na kladný a ne záporný pól. Fólie funguje jako vodič energie a dodává bateriím nový život, který časem vydrží.

Pokud je baterie vybitá a obchody jsou zavřené, šroub může být právě teď tím nejdůmyslnějším řešením. Vezměte šroub stejné délky jako použitá baterie a poté na obou koncích vytvořte kontakt jako u baterie. S malou obchodní hrou můžete mít na několik dní čerstvou baterii.