Pouhých 5 bobků do všech koutů domu: tato metoda od odborníků řeší letitý problém: šváby.

 Doma lze narazit na jeden nebo více letitých problémů , které zdůrazňují, jak těžké je vypořádat se s nevítaným soužitím. Jinými slovy, přírodní prostředky mohou pomoci eliminovat přítomnost švábů, kteří kladou vajíčka v různých částech domu . Bobkový list má mnoho výhod, včetně schopnosti vyřešit velmi vážný a rozšířený problém. Metodu odborníků lze snadno aplikovat: pojďme společně zjistit, jak na to.

Švábi v domě: jak se tam dostanou a kde kladou vajíčka

Švábi přilétají a usadí se v domě , nějak se ho zmocní. Často není jasné, odkud se vzaly, zda je to prasklina ve zdi nebo přímo z okna.

Je zřejmé, že se jedná o inteligentní zvířata, která se snaží získat snadné jídlo, zatímco se skrývají před zraky lidí nebo jiných zvířat (jako jsou kočky a psi).

Milují vlhkost a instalatérské práce , elektrické zásuvky a odpady, které vedou přímo do koupelny. Zkrátka každá trhlina a každý průchod by mohly být přístupovou cestou pro tento hmyz.

Švábi v domě
 Hlavním cílem švábů je získat snadnou potravu, například to, co najdou na površích nebo uvnitř skříní díky otevřeným obalům. Nejen to, chtějí klást vajíčka a často tak činí na nečekaných místech. Obvykle kladou vajíčka do listí, ale také na zahradu nebo mezi škvíry ve zdi, kam se běžně člověk nedostane. Samice produkují až 40 vajíček najednou , držených uvnitř až do vylíhnutí.

5 bobkových listů na poražení švábů

Ať žijete kdekoli, nemůžete být bez švábů po celý rok. Upřednostňují snadný přístup a jídlo po ruce, přičemž nádobí z předchozího dne je stále potřeba umýt nebo balíčky se sušenkami jsou stále otevřené.

Jsou rychlí a pracují v noci, když je nikdo nevidí. Aby je porazili a ukončili toto nucené soužití, dokážou bobky udělat skutečný zázrak.

Bobkové listy v domě
 K trvalému odstranění těchto švábů stačí pouhých 5 listů tohoto přírodního léku, který milovaly již staré populace. Jestliže pro člověka je vůně vavřínu velmi dobrá, pro hmyz je nepříjemná a také nesnesitelná.

Jak to udělat? Pět listů bude muset vytvořit vavřínový nálev – jako ten k pití – a pak se nalít do různých misek.

vavřínový nálev
 Misky s nálevem pak rozmístíme do různých vnitřních i vnějších koutů domu, aby vytvořily stěnu proti švábům. Zápach, který hmyz po příchodu ucítí, bude tak nepříjemný, že během vteřiny uteče .