Úžasný efekt bude mít po pár minutách vložení vlašských ořechů s bobkovým listem do hrnce. Zde je to, co se stane.

Na našich stolech, zejména o svátcích, u příležitosti Vánoc najdeme sušené ovoce , které se dá sehnat i po celý rok a vlašské ořechy patří k nejrozšířenějším .

Ty jsou velmi oblíbené a jsou také nezbytné pro dietu, protože obsahují mnoho živin rozvíjejících energii a díky příspěvku Omega 3 se navíc zdá, že díky jejich podobnosti slouží i paměti a mozku.

Vlašské ořechy: proto by se měly vařit s bobkovým listem

Vlašské ořechy jsou produkty, po kterých je také mnoho zvířat chtivých, jen si pomyslete, jak v mnoha animovaných filmech a některých komiksech jsou roztomilá zvířátka, která mají tendenci chtít získat nějaké oříšky .

Kromě toho je jeho použití užitečné nejen pro jídlo, ale i pro jiné úkoly. Existuje mnoho školkařů, kteří mají tendenci používat skořápku tohoto ovoce , aby rostliny rostly bujně.

Vlašské ořechy – proto se vaří s bobkovým listem

Pokládají je na zem, aby se komáři nepřiblížili a absorbovali vlhkost, ale melou je spolu se sušenou banánovou slupkou , aby fungovaly jako přírodní hnojivo.

Ale je tu také další tajemství, které nás osvobozuje od problému, který se často stává mnoha lidem, a k tomu potřebujeme vytvořit směs s ořechy a dalšími přísadami včetně bobkových listů.

Přirozená metoda

Zpočátku si vezmeme rendlík s vodou a necháme pár minut vařit s ořechy uvnitř a poté přidáme bobkové listy a poté trochu skořice.

Když se vše začne vařit, vložte lžíci jablečného octa a směs ještě pár minut přivádějte k varu, poté vypněte sporák a nechte vychladnout.

Jakmile tekutina dosáhne pokojové teploty, pomocí sítka se nalije do skleněné nádoby a před použitím se nechá několik dní odležet.

Vlašské ořechy – proto se vaří s bobkovým listem

Jakmile je toto hotovo, vezmeme tekutinu a postříkáme si jí hlavu , což nám pomůže porazit vypadávání vlasů a plešatost, protože vlastnosti těchto složek mají tendenci posilovat pokožku.

To se děje proto, že vlašské ořechy jsou bohaté na vitamín B5 , který mezi jeho prospěšné vlastnosti patří k rychlému růstu vlasů zpomalením vzhledu bílých a jsou také bohaté na selen.

Tento prvek je nezbytný pro ty, kteří trpí lupy , protože jim předchází a má tendenci je redukovat, zatímco vavřín má tendenci posilovat pokožku hlavy a kořeny vlasů a stimulovat růst.

Skořice na druhé straně funguje jako dilatační céva, a proto má tendenci podporovat krevní tlak, stejně jako jablečný ocet, který čistí vlasové folikuly tím, že působí jako antiseptikum a dezinfekční prostředek .

Tímto způsobem budeme mít zcela přirozené a účinné ošetření vlasů .