Příliš volné džíny, zejména v pase, se může stát každému. Ne každý ale ví, že jejich zúžení zabere jen 5 minut, budete potřebovat jen nůžky a jehlu. Tímto způsobem vyřešíte problém, aniž byste museli chodit ke švadleně a utrácet příliš mnoho peněz: pojďme zjistit, jak na to, výsledkem budete ohromeni.

 Znát praktický a rychlý způsob, jak zmenšit příliš volné džíny v pase, je opravdu velmi užitečné. Ne každý ale ví, že na vyřešení této malé nepříjemnosti opravdu stačí 5 minut. Není nutné chodit ke švadleně a vždy za tento typ práce utratit spoustu peněz. Existuje opravdu jednoduchý a rychlý systém, který džíny stáhne o jednu až dvě velikosti.

Kalhoty příliš široké v pase: zde je to, co dělat

Mnohokrát se vám může stát, že si zamilujete především džíny, možná mohou perfektně sedět, ale může tam být ta malá vada, kterou mnoho lidí nenávidí, totiž široký pas kalhot. K jejich dotažení do správného bodu je nutné uvést do praxe metodu, která vás nepřinutí utratit ani cent.

Široký pas
 Ne každý ví, že existuje jednoduchý, snadný a rychlý prostředek, kterým lze zmenšit jednu nebo dvě velikosti džín. Stačí velmi málo, neobejdete se bez toho, trik je opravdu velmi jednoduchý: pojďme zjistit, jak na to, budete ohromeni, jakmile uvidíte výsledek.

Rychlý a snadný proces utažení pasu džínů

Pokud jste nikdy nevzali jehlu a nit a chcete za každou cenu utáhnout pas svých oblíbených džín, nebojte se, protože existuje opravdu neomylný trik. Proces je dětská hra. Do řemínku budete muset vložit pouze gumičku , nyní si vysvětlíme, jak na to.

Je to prastarý trik, který používaly naše babičky. Nejprve vezměte malé nůžky a odstřihněte vnitřní stranu zadního popruhu , která přesně odpovídá první smyčce. Poté přestřihněte pásek i na druhé straně.

V tuto chvíli vložte gumičku dovnitř vámi vytvořeného střihu a nechte ji vyjít na druhé straně, třeba pomocí špendlíku Poté proveďte několik testů a zjistěte, zda gumička dobře vstoupila a má správnou velikost, jinak by mohla zanechat stopy.

Džíny se širokým pasem
 

Teď už jen stačí sešít stehy, které jste ustřihli, jehlou a nití , nebo pro urychlení času můžete použít šicí stroj. Nakonec odstřihněte zbývající část gumy. A hra je hotová, stačilo velmi málo.

Ne každý tento trik zná, je opravdu hodně starý, používaly ho už naše babičky. Ale je to opravdu efektivní pro ty, kteří obzvláště potřebují vyřešit tento malý problém bez utrácení peněz. Jak jste viděli, postup je opravdu rychlý, utažení velikosti pasu džínů trvá velmi málo času.