Džíny, jak zašít díru mezi nohama vašich milovaných kalhot, beze stopy? Vybavte se jehlou a nití: za pár minut budete mít nové kalhoty.

Také se vám často stává, že máte mezi nohama džíny díry ? Tímto způsobem jej můžete opravit bez zanechání stopy a především během okamžiku .

Džíny, nejkupovanější oděv na světě

Pokud jde o oblečení , pokud existuje oblečení, které nikdy nevyjde z módy, pak jsou to džíny . Tyto kalhoty, které mají velmi starodávný původ, jsou dnes skutečnou módní nutností .

Džíny

Kolik jich máte také ve skříni? Určitě mnoho. Existují různé modely, barvy a látky . Některé jsou tak pohodlné, že se dokonce cítí jako druhá kůže. Jaký je nejčastější problém, se kterým se potýkají milovníci džínů? Určitě trhliny .

I když jsou některé speciálně vyrobené s otvory na kolenou nebo nohou , trhlina mezi nohama rozhodně není módním detailem . Také jste už několikrát byli na pokraji vyhodit své milované džíny do koše jen proto, že tam mají díru ?

Než to uděláte, počkejte. Vyřešení problému zabere jen chvilku: za chvíli budete mít kalhoty jako nové. Jste připraveni objevit trik, který používá většina odborníků? Vše, co potřebujete, je jehla .

Jehla a nit pro opravu vašich oblíbených kalhot

Už vás vidíme: připravili jste si také krabici džínů k vyhození , protože je nosíte nebo máte roztrhané přímo mezi nohama ? Myslíte si, že je nemožné opravit to nepříjemné a nevzhledné švy?

Roztrhané kalhoty

Říkáme vám, abyste chvíli počkali, než rozdáte své staré džíny: mohli byste jim dát znovu nový život . Vše, co potřebujete, je jednoduchá jehla a bavlna a za chvíli budete mít nové kalhoty na nošení.

Jste připraveni odhalit tajemství těch nejzkušenějších švadlen? No, začněme hned teď. První věc, kterou musíte udělat, je získat speciální jehlu známou jako “japonská jehla” . Ale pozor: nebudete muset navlékat jednoduchou bavlněnou nit, ty běžné, které budete mít také doma, ale pořiďte si polyesterovou nit o 6 stupňů odolnější než ta normální.

Právě tato malá pomůcka vám umožní vytvořit na džínách neviditelné švy . Jak byste měli postupovat? Postup je velmi jednoduchý. Musíte šít normální steh zevnitř ven a zezadu , alespoň téměř do konce roztržení.

Jakmile se dostanete ke klíčovému bodu, kterým je rozkrok džínů , který bude na konci propíchnutý, budete muset postupovat tímto způsobem. Získejte kus látky, který má stejnou barvu jako váš oděv (budete potřebovat malý čtverec) a prošijte ho přes roztržení.

Vždy s vaší japonskou jehlou začněte šít tzv. technikou „předního stehu“ . Pokud použijete tuto techniku, uvidíte, že během několika minut dáte svým oblíbeným džínům nový život : šev bude absolutně neviditelný, jako by se vám kalhoty nikdy nezlomily.

Znali jste tuto japonskou techniku ​​jehly ? Patří mezi nejpoužívanější švadlenami. Odpad látky, který jste použili pro poslední část vašeho projektu, by měl být o něco větší než velikost otvoru. Přebytečnou látku pak bude nutné odstřihnout.

Prozradíme vám poslední trik. Po provedení této techniky šití otočte kalhoty naruby a na vytvořenou záplatu připevněte kus lepicí látky , kterou nahřejete žehličkou. Vaše džíny se tak stanou nezničitelnými.

Džíny s dírami