Přemýšleli jste někdy o tom, k čemu je třetí přihrádka pračky? Je to velmi užitečné, ale všichni to vždy ignorovali. Zde je důvod, proč byste to měli začít zvažovat.

 K čemu je třetí oddíl pračky? Budete překvapeni, jak ho můžete využít. I vy se začnete na svůj spotřebič dívat jinýma očima.

Pračka, základní spotřebič v každé domácnosti

Přestože vysoká cena energie ohýbá ekonomiku a sráží italské rodiny na kolena, nelze se vzdát používání některých domácích spotřebičů a mezi nimi i pračky , která je nezbytná v každé domácnosti.

Pračka
 Spotřebič mimořádné invence vám umožní mít čisté prádlo bez námahy a v krátkém čase. Co byste bez toho dělali? I když nás technologie opravdu hodně zvýhodňují tím, že nám poskytují super moderní a technologické pračky , které vyžadují opravdu minimální úsilí, ne každý z nás může říci, že umí tento spotřebič používat k dokonalosti.

Nejjasnější důkaz? Mnoho z nás neví, že náš důvěryhodný spotřebič skrývá třetí přihrádku . Všimli jste si někdy? Ale především víte, k čemu to je?

Všechny pračky (nebo téměř) mají tři komory, ale většina lidí netuší, jakou funkci každá z nich plní. Pokud vás zajímá konkrétně, k čemu slouží třetí přihrádka pračky , pokračujte ve čtení tohoto článku, jsme si jisti, že ji konečně začnete používat i vy.

K čemu je třetí oddíl pračky?

Praní v pračce je velmi jednoduchá věc, ale ne pro každého. I když se tento mimořádný spotřebič docela snadno používá, pro mnohé stále skrývá tajemství.

Vaničky na prací prostředek, třetí komora pračky
 Všimněte si přihrádek, které jsou také přítomny ve vašem spotřebiči. Víte, k čemu vlastně jsou? Ale především, už jste někdy použili třetí přihrádku pračky? V tomto příspěvku se dozvíte, proč byste o tom měli začít uvažovat: jsme si jisti, že se už nikdy nevrátíte.

Za prvé, třetí přihrádka, na kterou odkazujeme, je ta, kterou symbolizuje tvar květiny nebo čtyřlístku. No, k čemu je ta přihrádka? Je určena pro aviváž .

V této sekci můžete přidat prací prostředky nebo přírodní směsi , například bílý ocet a jedlou sodu, namísto produktů, které lze zakoupit v obchodech nebo supermarketech. Využijte i tuto třetí přihrádku a uvidíte, že vaše prádlo bude po dlouhou dobu měkčí, ale především voňavější.

Jaké funkce plní ostatní oddíly? Ten symbolizovaný symbolem “I” je určen pro předpírku a neměl by se používat vždy, ale pouze tehdy, když je prádlo, které se má prát, zvláště znečištěné.

Vyžaduje velké množství vody a rozhodně nejde o ekologické a ekologické řešení. Můžete se také rozhodnout ji použít, aniž byste ji možná naplnili znečišťujícími pracími prostředky, například místo pracího prostředku můžete dovnitř nalít bílý ocet : tato přísada je vynikajícím odstraňovačem vodního kamene , který jistě udělá dobře vaší pračce.

Všechny “skryté” funkce pračky

Místo toho je oddíl označený “ll” ten, který je určen pro praní prádla, které se samozřejmě používá v každé pračce. Není náhoda, že pračky se skládají z těchto tří oddílů , ale jejich nesprávné použití může vést nejen k rozbití vašeho důvěryhodného spotřebiče, ale také k poškození vašeho prádla.

Pokud například nasypete prací prostředek do přihrádky na aviváž , vaše oblečení nebude mít kvalitní vyprání a především nezaručíte hloubkové vyčištění.

Totéž platí, když do prací a předpírky nalijete aviváž místo pracího prostředku : v posledních dvou případech si například na konci cyklu uvědomíte, že prádlo nebude čisté.

Obecně se tyto tři oddíly, o kterých jsme se zmiňovali, nacházejí v tradičních pračkách. Pokud máte pračku s vrchním plněním , tyto přihrádky nenajdete, takže prací prostředek budete sypat přímo do bubnu.

V druhém případě buďte dobře informováni, abyste použili doporučenou dávku , tedy dokonalou pro optimální výsledky praní . Jak v tomto případě vyřešit problém aviváže u praček s vysokou náplní?

Jednoduše, můžete přidat víčko tohoto pracího prostředku přímo do pračky nebo na oblečení před zahájením praní. Jak vidíte, každá přihrádka pračky má tedy velmi specifickou funkci.

Pokud i vy stále máte spotřebič se třemi přihrádkami , začněte používat ten třetí , o kterém jste dosud pravděpodobně nikdy neuvažovali. Uvidíte, že vaše oblečení s použitím aviváže bude déle jemné na dotek, provoněné a čistší.

Přihrádky na pračku