Zde je nejjednodušší způsob, jak recyklovat kolíčky na prádlo. 6 řešení, o kterých jsme si jisti, že změní váš život.

 6 velmi jednoduchých způsobů, jak recyklovat své kolíčky, ty, které používáte každý den k věšení prádla.

Kolíčky na prádlo, nepostradatelný doplněk

Všichni používáme kolíčky na prádlo, opravdu nepostradatelný předmět v našich domovech. Tento doplněk je ve skutečnosti nezbytný k zavěšení oblečení, které by jinak větrem létalo.

Sponky se však bohužel často lámou nebo na nich známky stárnutí zanechávají nedokonalosti. Proto se často vyhazují.

Kolíčky na prádlo
 

Dnes vám však chceme ukázat 6 metod, které vás dovedou k recyklaci domácích kolíčků na prádlo, aniž byste je museli vyhazovat do koše.

Toto je 6 metod, které vám pomohou respektovat životní prostředí a snížit váš dopad na svět. Jsou to velmi jednoduché způsoby, jejichž aplikace opravdu nestojí nic.

Zde je návod, jak je recyklovat 6 způsoby

Dnes vám prozradíme 6 způsobů, jak efektivně recyklovat vaše kolíčky na prádlo. Nejen, že touto akcí pomůžete životnímu prostředí, ale také ji využijete k úspoře peněz, protože předmětnou věc nebudete muset kupovat, protože ji budete recyklovat.

1- Vytvořte držák na svíčku

První způsob, jak recyklovat kolíčky na prádlo, je vyrobit si z nich svícen . Jediné, co musíte udělat, je získat nějaké trubicové tvary, jako jsou role toaletního papíru, a spojit je dohromady lepicí páskou nebo lepidlem Jakmile je hotovo, přilepte kolíčky na prádlo, abyste je úplně skryli, a poté je natřete, třeba i jednoduše bílou.

2- Vytvořte držák na čaj

Pokud máte starý a neaktuální držák na čaj, můžete jej snadno ozdobit kolíčky na prádlo, aby vypadal co nejvíce nově a moderně. Uspořádejte kolíčky na prádlo do řady a připevněte je ke krabici horkým lepidlem. Jeho povrch tak zcela zakryjete a bude vypadat jako moderní dřevěná krabička.

3- Vytvořte zrcadlo

Ne každý to ví, ale kolíčky na prádlo jsou vyrobeny z pevných materiálů s dlouhou životností. Tuto funkci můžete využít k jejich spojení do tvaru slunce a ponechat uprostřed prostor. Jakmile budete hotovi, vše, co musíte udělat, je pořídit si kulaté zrcátko , které připevníte do středu.

Kolíček
 4- Vytvořte střed stolu

Můžete také vytvořit středobod a jednoduše ponechat prostor pro vaši fantazii. S nimi, lepidlem a provázkem můžete oživit starou sklenici vody, kterou už nepoužíváte, nebo misku. Už si tak nebudete muset kupovat nový a užijete si kreativní proces.

5- Použijte je k malování

Pokud máte malé děti, můžete je recyklovat tak, že je necháte na malování ty nejmenší. Stačí je jednoduše namočit do barvy a vytáhnout a položit na plechy. Můžete tak svým dětem nechat vytvářet neobyčejné tvary jednoduchým kombinováním tvarů kolíčků na prádlo.

6- Recyklujte jeho použití 

Pokud nechcete dělat kreativní práci, můžete je také jen recyklovat pro jiné použití. Můžete je použít například k zavěšení fotografií nebo k zapečetění balíčků sušenek.