Vařící voda na záchodě, proč byste měli vyzkoušet tuto techniku? To, co se stane po 5 minutách, je opravdu nečekané. Mnohým se tímto systémem změnil život.

 Zkuste nalít vroucí vodu do záchodu a počkejte na zázrak: to, co se stane po pár minutách, vás také zanechá beze slov. Prozradil trik odborníků na úklid domácnosti.

Jak se starat o koupelnové vybavení

Úklid koupelny je někdy náročný, ale nezbytný úkol. Koupelna je ta, která musí být denně organizována, dezinfikována a dezinfikována, protože riziko kontaktu s bakteriemi je opravdu velmi vysoké.

Čištění WC
 Jsme si jisti, že i vy se přistihnete, že každý den uklízíte toalety pomocí možná velmi drahých prostředků , které se vám hromadí ve vaší úklidové skříňce. Pokud chcete přijmout ekologičtější řešení , můžete začít používat přírodní ingredience místo detergentů nebo chemických a toxických produktů, které škodí nejen vám, ale i životnímu prostředí.

Pokud je problém čištění snadno vyřešen, je problém s překážkou poměrně komplikovaný. Víte, proč se tolik lidí snaží vylévat vroucí vodu do záchodu? To, co se stane po 5 minutách, vám jistě také vyrazí z hlavy. Proto byste měli tento systém vyzkoušet, pokud se ocitnete v podobné situaci.

Proč vylévat vroucí vodu do záchodu

Pokud existuje tolik systémů pro čištění sanitární keramiky , dokonce i přírodních a zelených, aby se zabránilo znečištění životního prostředí, je obtížnější místo toho vyřešit problém obstrukce . Zkoušeli jste někdy techniku ​​vaření vody ?

Vařící voda
 Tajemství odborníků na úklid domácnosti odhalili. Zkuste to také a uvidíte, že budete mít vyřešený jeden z problémů , který vás vždy trápil. Kolikrát jste hodili do záchodu příliš mnoho papíru, a když je čas spláchnout záchod, viděli jste, jak voda stoupá na povrch ?

Určitě je to něco nepříjemného a zároveň nechutného. K vyřešení tohoto problému však není třeba volat instalatéra, ale problém můžete snadno vyřešit samostatně.

Systém vařící vody na toaletě vám jistě pomůže. Je to velmi jednoduchý trik, který budete muset použít, když se ucpe toaleta. Hned vám řekneme, jak máte postupovat.

Nalijte lžíci a půl tekutého mýdla do záchodu a hned za ním nádobu nebo kbelík naplněný vařící vodou . Nechte tuto směs několik minut sedět a začněte proplachovat.

Jakmile to uděláte, nalijte do záchodu další kbelík vroucí vody a znovu ho spláchněte: překážka za chvíli zmizí . Jak vidíte, horká voda pomáhá vyčistit ucpané toalety, aniž by došlo k poškození mísy .

Tento superrychlý, ale zároveň neznečišťující systém lze použít i v případě ucpaných dřezů nebo sprch . Během 5 minut vyřešíte problém ucpání toalety.

Místo saponátu můžete také nalít tři velké lžíce jedlé sody nebo bílého octa a poté přidat vroucí vodu: nejen že ucpání zmizí, ale zároveň bude vaše sanita čistá a vydezinfikovaná.

S touto technikou , kterou mnozí zkouší, se konečně budete moci rozloučit s problémem výplní, ale především s eliminací toxických nebo agresivních produktů. Nezapomeňte, že máte k dispozici i pověstný píst .

Tato pomůcka se vám bude hodit i v případě, že je vaše sanita ucpaná. Můžete použít stejnou směs , kterou jsme uvedli výše, a poté saponát a vroucí vodu nebo ocet a jedlou sodu a vroucí vodu.

Pokud však chcete použít píst, ujistěte se, že jste nejprve v domě vypnuli vodu a chraňte všechny věci v koupelně, aby se zabránilo stříkání špinavé vody a jejich znečištění.

Poté umístěte píst na dno vaší toalety tak, aby byl otvor uvnitř toalety zcela zakryt a začněte silně tlačit zdola nahoru. S pěnou, která se vytvoří – díky saponátu nebo bikarbonátu – a přidáním horké vody vyřešíte problém s ucpáním .

Podívejte se, jak snadné je uchýlit se k velmi rychlým opravným prostředkům, aniž byste utratili byť jen cent? Když se ocitnete tváří v tvář takovým problémům, nemusíte se nutně uchýlit k instalatérovi .

Pokud budete postupovat podle těchto tipů, rychle vyřešíte problém sanitárního blokování nejen ekonomicky, ale také super rychle. Znali jste tyto triky? Budete je používat? Nyní se vylidňují. Mnozí se bez něj již neobejdou.

toaleta