Rozbitý zip? S tímto spolehlivým trikem to můžete opravit za pouhé dvě minuty. Postupujte podle našich rad a problém je vyřešen. Jsme si jisti, že tento tip bude pro vás velmi užitečný.

Pokud se také domníváte, že oděv s rozbitým zipem je třeba vyhodit, okamžitě vás zastavíme. S tímto systémem opravíte vše za pouhé dvě minuty : během několika sekund je problém vyřešen.

Oděvy s rozbitými zipy: proč byste je neměli vyhodit

Pokud se i vy přistihnete, že máte spoustu oblečení na vyhození jen proto, že se vám rozbil zip , počkejte, než je odevzdáte. Odhalujeme spolehlivý trik , který vám umožní dát vašemu oblečení nový život, aniž byste museli kupovat další.

Rozbitý zip

Víte, že zip lze opravit a to i ve velmi krátké době ? Trik zkušených švadlenek byl odhalen a za pouhé dvě minuty vám umožní vyřešit problém. Víme, jak nepříjemný může být okamžik, kdy se musíte vypořádat s tím, že si nemůžete vzít svůj oblíbený kabát nebo mikinu pro štěstí jen proto, že se rozepnul zip nebo se opotřebovaly zuby .

Ode dneška to však již nebude problém ani pro vás. Pokračujte ve čtení článku a zjistěte, jak opravit zip extrémně snadno a během několika sekund.

Spolehlivý trik, jak opravit rozbitý zip

V každém kusu oděvu nebo oděvu, který jsme si zakoupili, si všichni můžeme všimnout stejného problému: pokud jsme je používali delší dobu, přestože jsou vynikající kvality, zipy, které je často tvoří, patří mezi kusy, které mají tendenci zlomit docela snadno.

Závěs

Nejchoulostivější jsou určitě ty z plastu , ze kterých se vyrábějí tašky a peněženky, zatímco ty odolnější jsou místo nich kovové , stejné, jaké najdeme třeba na kalhotách nebo bundách a které mají jednoznačně větší odolnost.

Mezi nejčastější chyby, které vedou k prasknutí zipu, patří určitě nákup nevhodné velikosti oděvu , který hojně používáme: zipy musí mít správnou délku i velikost zubů.

Pouze pokud existuje proporce, rovnováha mezi těmito součástmi, můžeme mít oblečení na zip neporušené a jako nové po dlouhou dobu. Co ale dělat, když je rozbitá? Odhalil trik, jak to opravit za pouhé dvě minuty .

Během několika sekund budete mít svůj problém vyřešen. Jste zvědaví, jak na to? Začněme okamžitě. Pořiďte si tedy rozbitý zip a řezák, kterým začnete odstraňovat onen malý stříbrný list na zadní straně.

Vezměte nějakou lepicí pásku a umístěte ji na konec rozbitého zipu, který jej pouze částečně zakrývá. Budete také potřebovat tuhu tužky, která je dostatečně pevná (dokonalé jsou čtvercové).

Co mám s tím dolem dělat? Musel bych to poškrábat na nějakém smirkovém papíru, aby prášek z dřevěného uhlí spadl na list papíru. V tuto chvíli přidejte do tužkového prášku trochu jedlé sody a začněte směs míchat.

co mám teď dělat? Na konec zipu, do rohu nezakrytého páskou, naneste horké lepidlo a začněte roztírat směs tužkového prášku a jedlé sody.

Vše opět zakryjte trochou horkého lepidla. V tomto okamžiku uvidíte, že konec vašeho zipu získal tvar pevného a robustního čtverce: stručně řečeno, vytvoříte nový zub , který vám umožní dokonale zapnout váš oblíbený oděv na zip. Vidíte, jak snadné je opravit rozbité zipy ? Tento systém je spolehlivý.

A znáte metodu vidlice ? Velmi snadné. Vezměte si příbory a zasuňte rozbitý zip do jeho hrotů. Uzamkněte vidličku a protáhněte zuby konci kovového háčku: za 2 minuty budete mít nový zip !

Technika zipu