To je důvod, proč tolik úklidových firem chce používat pěnu na holení na vodovodní baterie domů, které uklízí.

 Je úžasné, čeho jsou úklidové firmy schopny. Neuvěřitelně vyčistěte kohoutky domu pěnou na holení .

Domácí vodovodní baterie, jak se o ně plnohodnotně starat

Jednou z největších záhad pro hospodyňky je udržovat vodovodní baterie v domácnosti čisté a nové. Jsme si jisti, že prevence je lepší než léčba, a proto si dnes vysvětlíme, jak zabránit jejich ušpinění či poškození.

V první řadě je dobré je pravidelně čistit přípravky, které nejsou agresivní k povrchům našeho domova. Je bezpodmínečně nutné se vyvarovat všech těch přípravků, které by mohly odbarvit povrchy nebo nenávratně poškodit kov.

Čištění poklepáním, pěnou na holení
 

Kromě toho je nezbytné kohoutky při každém použití dobře opláchnout. Nečistoty z vašich rukou nebo zbytky mýdla mohou ocel nějakým způsobem korodovat a způsobit její matnost a změnu barvy.

Je také důležité vyměnit poškozené díly, aby se zabránilo šíření rzi a také napadání nových částí kohoutku, pokud je přítomna rez V případě, že byste však potřebovali své vodovodní baterie oživit, dnes prozradíme neuvěřitelnou metodu, která vám pomůže vyřešit problém usazených nečistot.

K udržení čistoty použijte pěnu na holení

Pouze staří lidé věděli o této neuvěřitelné metodě , kterou dnes používá také mnoho úklidových společností. Hovoříme o způsobu, jakým se používá pěna na holení.

Pokud chcete, aby vaše baterie vypadala znovu jako nová , stačí vzít porci pěny třeba i prsty a položit ji na suchý hadřík nebo na konkrétní papír na čištění povrchů.

Ne že by nějaký ubrousek poškodil kohoutek, ale může se rozbít, jakmile se dostane do kontaktu s vodnatou částí krému na holení.

Kohoutky
 V tu chvíli můžeme postupovat tak, že hadřík s pěnou na holení protáhneme po celé ploše kohoutku. Tuto neuvěřitelnou metodu můžete použít na povrchy koupelny i kuchyně.

Je důležité si uvědomit, že na konci tohoto procesu budete muset opláchnout kohoutek velkým množstvím horké vody. Odstraňte veškeré zbytky pěny na holení. Jsme si jisti, že touto metodou odstraníte případné zbytky nečistot.

Pěna na holení se totiž kromě toho, že je velmi užitečná při holení, může ukázat jako neuvěřitelný spojenec pro odstranění různých problémů souvisejících s povrchy našeho domova: mluvíme například o vápenci, rzi, mýdle nebo mastnota .

Právě z tohoto důvodu je její použití indikováno nejen pro koupelnovou baterii, ale i pro kuchyňskou, která často přichází do styku s tukem a olejem, které se při vaření odpařuje a které se plazí po všech plochách kuchyně.

Použití digestoře často nestačí, a proto je nezbytné uchýlit se k těmto ekonomickým a rozhodujícím metodám.