S šálkem pouze jedné ingredience rozkvete naše orchideje bezchybně. Tady je to, co to je.

Ve světě potravin existují potraviny, které kromě toho, že nám dodávají živiny a správné množství aminokyselin, vitamínů a minerálních solí, mají také různé funkce, které jsme nikdy nečekali.

Z tohoto důvodu jsou některé z těchto produktů, které jsou zcela přírodní, užitečné i pro kosmetické účely a lze je nalézt v produktech, které jsou indikovány pro fyzickou pohodu naší pokožky.

Orchideje: zde je tajná přísada pro svěží květiny

Je to proto, že některé potraviny, zejména ovoce a zelenina, obsahují vlastnosti, které nám pomáhají předcházet stárnutí pokožky nebo nám umožňují relaxovat, jako například použití okurky.

Ale tyto potraviny nejsou užitečné pouze pro lidi, ale mohou být skutečnými spojenci pro růst některých rostlin , které mají tendenci rodit bujné a bohaté květy, pokud jsou použity.

V našich domovech ve skutečnosti téměř každý z nás má rostliny, kterými si zdobí své pokoje a balkony, ale často se nám nedaří zajistit, aby rostly efektivně, a hodíme ručník do ringu.

Orchideje: tajemství, jak zajistit, aby dobře kvetly

Obvykle ti, kteří nemají zelený palec nebo nemají mnoho času na údržbu rostliny, mají tendenci kupovat nebo dávat sukulenty jako dárky, protože vyžadují méně času na péči o ně.

Ty jsou velmi užitečné, protože zadržují vlhkost v rostlinách a některé z nich údajně také přitahují a snižují záření z elektronických zařízení.

To je důvod, proč se od poloviny roku 2000 začaly v supermarketech prodávat i velmi malé sukulentní rostliny, které má většina mladých lidí na svých počítačích.

Jak pokračovat

Ale jednou z nejoblíbenějších rostlin vůbec jsou orchideje , které mívají květiny, které miluje každý, i když je lze na trhu najít v různých druzích podle vašeho vkusu.

Orchideje , které jsou považovány za jednu z nejelegantnějších rostlin vůbec, mají voskové listy a krásné květy a existuje přísada, která při použití může tyto květy učinit ještě bujnějšími.

Vlastně stačí vzít savojské zelí a po odstranění přebytečných listů ho rozkrojit na dvě části a jednu polovinu vložit do mixéru a vše nakrájet na velmi malé kousky.

Orchideje: tajemství, jak zajistit, aby dobře kvetly

Pak vše smícháme s vodou a cedníkem dáme šťávu a uvidíme, jak vznikne nazelenalá tekutina, která bude bohatá na vitamíny zejména skupiny B.

Tímto způsobem se naše orchideje budou živit těmito látkami a budou mít tendenci růst se silnými keři a listy a se stále nádhernějšími a bohatšími květy, což způsobí závist našeho souseda.

Abyste mohli pokračovat, stačí nalít šálek zelí přímo do půdy a trochu na kořeny a listy a po několika dnech začnete vidět první účinky.