Dřevěné tyčinky a příze vám umožní vytvořit něco neuvěřitelně užitečného a krásného na pohled. Připravte se být ohromeni. To, co vyjde, vás překvapí.

 Jste připraveni znovu se dostat do hry? DIY dnes vás chce naučit, jak vyrobit něco opravdu mimořádného. Získejte nějaké dřevěné tyče a přízi a pak se staňte svědky magie.

Odpadní materiály pro neuvěřitelné výtvory

Vše, o čem jsme přesvědčeni, že je odpadní materiál, který můžeme vyhodit nebo se zbavit , nám může být ve skutečnosti obzvláště užitečné. Vše, co máme uložené na půdě, ve sklepě nebo v krabicích, co chcete darovat, se pro vás může ukázat jako super užitečný zdroj.

Chytrá recyklace
 Víte, kolik věcí můžete vyrobit z toho, co považujete za domovní odpad? Nemluvíme jen o předmětech , ale také o potravinách nebo nádobí , které může znovu získat nový život.

Věděli jste například, že můžete vyrobit 100% přírodní hnojivo z vaječných skořápek ? Ale nejen to, když je necháte celou noc namočené ve vodě, stanou se výborným prostředkem na čištění ocelových povrchů. Přemýšleli jste o tom někdy?

Ale vraťme se k nám. Dnešní experiment vám zabere velmi málo času, ale konečný výsledek bude mimořádný. K jeho výrobě budete potřebovat pouze dřevěné tyčinky a přízi.

Dřevěné tyčinky a příze: zde je to, co můžete vyrobit během několika minut

Jste připraveni vyhrnout si rukávy a vytvořit něco výjimečného? S touto DIY technikou vytvoříte něco, co je nejen krásné na pohled, ale také super užitečné. Pro dnešní experiment budete potřebovat pouze dřevěné tyčinky a přízi .

Dřevěné tyčinky
 Začněme hned. První věc, kterou musíte udělat, je získat pás lepenky o této velikosti 5 cm x 25 cm . Pak se také vybavte tavnou lepicí pistolí a začněte připevňovat od jednoho konce kartonu mnoho dřevěných tyčinek, které musí ke kartonu dokonale přilnout.

Poté pomocí pravítka začněte kreslit čáru, která bude od prvního konce kartonu dosahovat na opačnou stranu a pomocí poměrně odolné nůžky odstřihněte přebytečné dřevěné tyčinky.

Díky skleničce , kterou položíte na karton, vystřihněte kruh o docela malém průměru a vždy za pomoci horkého lepidla jej začněte nalepovat kolmo na svou tyčovou konstrukci.

Otočte svůj trojúhelník dřevěných tyčinek kolem kruhu, uvidíte, že na konci kola zůstane malá část nezakrytá. Nalepte na něj horké lepidlo a pokračujte v vkládání dřevěných tyčinek. Poté nechte alespoň pár minut zaschnout.

Nyní přejdeme k nejdůležitější operaci. Získejte přadeno nitě barvy, kterou preferujete, a otočte malou nit kolem tužky zakrývající konec, ten, kde je špička.

Pomocí jehly dejte přízi několik ok a poté ji sejměte z tužky: pokud ji upravíte rukama, uvidíte, že získá tvar vlněné květiny . Touto technikou jich udělejte několik a všechny je připevněte k okraji struktury hole.

Konečný výsledek je neuvěřitelný: co z toho vyplývá? Krásná váza na květiny! Užijte si jeho umístění do rohu domu, kde si myslíte, že vypadá nejlépe, a dodejte mu barevný, květinový, ale také moderní vzhled s tímto držákem na květiny vyrobeným z dřevěných tyčinek a přízí.

Květinové držáky s dřevěnými tyčinkami a přízí
 Umění inteligentní recyklace se skutečně vylidňuje po celém světě. Itálie to také vítá pozitivně. Tato DIY je rekreační aktivita , která přináší nepřekonatelné výhody pro mysl i tělo.

Dát volný průchod kreativitě a představivosti pomáhá mozku soustředit se a zůstat v tréninku, tyto věci jsou nezbytné pro zpomalení stárnutí mozku. Ale to není vše.

technikou bricolage také ušetříte spoustu peněz, protože si spoustu věcí dokážete vyrobit sami a navíc očistíte životní prostředí od znečištění . Budeme mluvit o nejpohodlnější výhodě?

S tím, co máte doma, můžete to, co máte staré a rozbité, doslova přerodit na něco nového a užitečného . Viděli jste například, jak lze chytře znovu použít dřevěné tyče?

S nimi můžete kromě dekorací vytvořit tolik věcí. Zkuste s nejmenšími oživit rámečky nebo držáky barevných pastelek . Uvidíte, jak kutilství podpoří jejich kreativitu a zvýší produktivitu.