Role savého papíru a věšák: to, co vyjde, je něco jedinečného a vzácného. Zde je to, co můžete vyrobit s trochou vynalézavosti a šikovnosti. Otestujte se nyní!

 Otestujte svůj tvůrčí talent tímto experimentem. Zde je to, co potřebujete: roli papírových ručníků a ramínko . Konečný výsledek vás nechá beze slov.

Otestujte svou kreativitu pomocí techniky DIY

Technika „udělej si sám“ se stále více rozšiřuje nejen v Itálii, ale po celé Evropě. Mnoho kreativců, a ne těch, kteří se rozhodnou každý den vystavovat zkoušce , aby stimulovali manuální zručnost a vlastní tvůrčí talent, především díky radám či návrhům zkušenějších.

Tvořivost
 Technika domácí recyklace , která spočívá právě v tom, že dáváme nový život věcem, které bychom jinak vyhodili, je něco nejen inteligentního , ale co může být i super užitečné.

Existuje mnoho věcí, které si můžeme vyrobit vlastníma rukama, abychom je mohli znovu použít doma i jinde. Víte například, k čemu se dá použít rulička savého papíru a věšák , který jistě budete mít ve skříni? To, co dokážete, je opravdu senzační.

Role a věšák na papírové ručníky pro vytvoření něčeho neuvěřitelného

DIY technika vás zachrání v mnoha situacích. Pokud máte staré předměty nebo předměty, které byste chtěli vyhodit , nedělejte to hned. Vězte, že vše, co máte doma a co považujete za zbytečné, se může ukázat jako neocenitelné.

Role papíru
 Máte například představu, co můžete vytvořit z jednoduché role papírových ručníků a věšáku ? Konečný výsledek vás nechá beze slov. Tato technika se vylidňuje zejména v Americe , ale stále více Italů ji zkouší. Jste připraveni otestovat se? Tak pojďme hned začít!

Po pravdě vám říkáme, že jen s těmito dvěma předměty můžete vyrobit tolik inteligentních věcí a že se vám vrátí jako super užitečné. Níže vám ukážeme mnoho různých technik, které vás nechají beze slova . Začněme tím prvním.

Pořiďte si jednoduché věšáky , na které věšíte oblečení do skříně, a pak kartonovou cívku , například role papírových ručníků , a začněme používat tento poslední předmět.

Rozřízněte ji na dvě části, aniž byste ji zcela rozdělili, a omotejte ji takzvanou páskou barvy, kterou preferujete , a protáhněte ji zevnitř ven . Pak si díky středovému střihu, který jste udělali na kartonové cívce, položte na ramínko a začněte se učit kalhoty : v šatníku tak budete mít vytvořený prostor i pro džíny a podobně , které obvykle těžko udržíme. objednat.

Vidíte, jaký roztomilý a velmi užitečný nápad? Zejména věšáky jsou předmětem, který lze chytrým způsobem znovu použít na různé věci. Pokud si například pořídíte věšák s koncovými sponami, bude se vám velmi hodit pro omotávání kabelů nebo drátů .

Role papíru a ramínka
 Naopak berle, klasické plastové, které určitě budete mít i vy, jsou často nešikovné na věšení prádla na podvazky, ale s tímto systémem uvidíte, že už se bez nich neobejdete: pořiďte si dvě gumičky a omotejte kolem konců ramínku, pak si šaty pověste a uvidíte, že už vám nebudou sklouznout . Elastická látka bude ve skutečnosti tření s látkou a zabrání tomu, aby šaty spadly.

Co kdybychom vám řekli, že věšáky můžete využít i v kuchyni ? Ptáte se jak? Velmi jednoduchým způsobem. Vždy si pořiďte berličku se sponkami na koncích a připevněte k nim svou knihu receptů nebo papír, na který jste napsali svůj oblíbený recept.

Pak zavěste věšák tam, kde ho nejlépe uvidíte: aniž byste se dotkli knihy receptů, budete mít svou „kulinárskou Bibli“ na dosah ruky a oči . Kromě toho můžete pomocí věšáků vytvořit také nádhernou dekoraci do domova.

Pořiďte si jich několik a v různých barvách a díky jejich věšákům přidejte vánoční, velikonoční nebo jarní vychytávky, vytvořte kompozici, kterou preferujete, a poté ji naaranžujte na místo, které se vám nejvíce líbí.

Berle mohou být zábavné i pro děti. Můžete je například znovu použít jako rámy pro zavěšení jejich malých kreseb nebo si z těchto předmětů můžete vytvořit věšáky na své šperky . Zkrátka popusťte uzdu své kreativitě.

Řemesla s věšáky a kartonovými kotouči
 Co místo toho můžete dělat s rolemi papírových ručníků ? I zde pro vás máme mnoho skvělých nápadů. Můžete si například vytvořit malý květináč pro rostliny z lepenky : samozřejmě se ujistěte, že základna je vždy suchá a poměrně odolná, a začněte sázet semena, která preferujete.

Můžete také vytvořit barevné náramky pro své děti nebo milé malé roboty pro nejmenší. Co kdybychom vám řekli, že s pomocí krabice od vajec si můžete místo toho vyrobit domeček pro panenky , věřili byste tomu? Vše, co opravdu potřebujete, je trocha vynalézavosti a šikovnosti, abyste popustili uzdu své fantazii a vytvořili tolik neuvěřitelných a roztomilých věcí.