Pokud trpíte plísní nehtů, nebojte se. S touto přírodní sloučeninou zmizí bleskově. Zde je domácí recept, který zachrání zdraví vašich nohou.

 

Hledáte přírodní prostředek, jak se zbavit plísní nehtů ? Tímto postupem se s nimi budete moci definitivně rozloučit. Zde jsou ingredience, které zachrání vaše nohy.

Onychomykóza: co to je a jak ji řešit

Onychomykóza, známá také jako plíseň nehtů na nohou, je plísňová infekce , která se projevuje změnou barvy nehtu jako žlutý, hnědý nebo bílý, stejně jako zesílený nebo zlomený.

Onychomykóza
 Je to bolestivé na dotek i mimo něj. Je to velmi nepříjemný problém, který pokud se objeví, musí být okamžitě léčen. Ve zvláštních případech se pedikéři mohou uchýlit k použití perorálních antimykotik , samozřejmě na předpis, aby se těchto plísní zbavili.

V některých případech vám však mohou pomoci i některé produkty prodávané v lékárnách nebo bylinných obchodech . Mnozí si stěžují, že nejsou schopni vyřešit problém onychomykózy jednoduše tím, že se uchýlí k lékům nebo produktům.

Věděli jste, že místo toho existuje přirozený systém , který vám umožní mít znovu zdravé, silné a krásné nohy? S tímto receptem se budete moci definitivně rozloučit s plísní nehtů . Postupujte podle postupu krok za krokem a uvidíte, že nebudete litovat.

Jak se zbavit plísně nehtů přirozeně

Pokud také trpíte onychomykózou, nebojte se. S receptem, který vám dnes nabízíme, budete moci mít opět dokonalé nohy se zdravými a nebolestivými nehty. Byl odhalen trik, který používají i nejzkušenější kosmetičky: jen tak se můžete zbavit onychomykózy.

Onychomykóza
 

Jste připraveni zjistit, jak připravit recept , který vám změní život? Začněme tedy okamžitě. Pořiďte si dostatečně velké umyvadlo, do kterého budete muset ponořit nohy.

Nalijte 2 litry studené vody do nádoby, do které přidáte sklenici vlažné vody, aby se obsah v dřezu ohřál. Co teď budete potřebovat? Prostě ingredience, kterou určitě budete mít doma, a to sůl – může být jemná i dvojnásobná, to je jedno – tato ingredience uvolní vaše nohy a poskytne jim úlevu.

Počkejte, až se sůl rozpustí ve vodě – její antibakteriální a antiseptické vlastnosti se vám jistě budou velmi hodit. Nyní nalijte půl sklenice jablečného octa do vody, do které jste předtím přidali sůl.

Ocet je také super koření s antibakteriálními vlastnostmi , perfektní, pokud vás trápí i křečové žíly. Hotovo. Nyní se budete muset jednoduše dostat do super pohodlné polohy, dopřát si trochu relaxace a máčet si nohy v umyvadle. Nechte je namočit alespoň 30 minut .

Po této době již zaznamenáte zlepšení: nejenže bude pokožka jemnější a hladší na dotek, ale vaše nohy se budou méně potit a především budou méně unavené.

Tento proces můžete opakovat až třikrát denně . Trpíte-li otoky nohou , i tento poslední problém v krátké době zmizí. Ingredience použité k výrobě tohoto receptu , tedy sůl a ocet , navíc dokážou eliminovat nepříjemný zápach, který naše nohy často vydávají, zvláště když jsou zpocené nebo delší dobu zavřené v botách.

Tato technika je opravdu mimořádná. Pokud se však chcete houby zbavit natrvalo, musíte kromě této koupele nohou použít i jód . Seženete ho v lékárnách nebo obchodech s bylinkami.

Budete jej muset nanést na suché, popraskané nebo ztluštělé nehty a nechat produkt působit. Pro spravedlnost vám říkáme, že onychomykóza je problém, jehož odstranění může trvat poměrně dlouho.

Pokud se však budete řídit těmito radami, garantujeme vám, že během krátké doby nehtová plíseň zmizí a vaše nohy vám poděkují. Existují i ​​další domácí prostředky, které vám mohou pomoci s onychomykózou.

Znáte například oreganový olej ? Má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Aplikujte přímo na nehet dvakrát denně pomocí vatového tamponu. Ozonizovaný olej je perfektní i na houby.

Získává se ze slunečnicového nebo olivového oleje a kombinuje se s plynným ozonem. Nanášejte jej na nehty až dvakrát denně . Nakonec upozorňujeme i na další kuriózní řešení: ústní vodu listerine .

Bohatý na eukalyptus, thymol a mentol má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti . Nalijte dvě víčka do umyvadla s vodou a nechte nohy 30 minut máčet. Tento postup opakujte alespoň měsíc.

Zkrátka, jak vidíte, není třeba sahat po těžkých drogách nebo super drahých produktech. Někdy je to příroda, která nás přichází zachránit .

Houbový lék