Pokud je vaše orchidej shnilá a umírá, použijte tuto jednu přísadu a za chvíli ji oživíte.

 Zde je neuvěřitelná metoda, jak vaší krásné orchideji vrátit její dřívější zdraví Vaši zahradu vám budou všichni závidět.

Shnilá orchidej, proč se to děje?

Orchidej je jednou z Italů nejoblíbenějších rostlin a také se snadno pěstuje. Každý si přeje, aby oživil náš domov, ať už je zasazený na zahradě nebo ve společném květináči, který necháme na balkoně. Někdy se však dopouštíme neuvěřitelných chyb, které vedou naši krásnou rostlinu k hnilobě.

Proto vám dnes chceme vysvětlit, jak předcházet hnilobě a především jak ji napravit, když už je pozdě. Hniloba přirozeně vzniká nadbytkem vody, která může způsobit i nástup plísní a jiných druhů hub.

Orchideje
 Abyste tomu zabránili, je nezbytné používat děrované hrnce nebo podšálky , které umožňují odpařování přebytečné vody. Důležité je také nezalévat rostlinu nadměrně.

Ve skutečnosti každá rostlina potřebuje určité množství vody, které je dostatečné pro její přežití. Dávat rostlině příliš mnoho vody ve skutečnosti není vždy synonymem péče o vaši zahradu.

Kromě toho musí být všechny části rostliny, které zemřely, pravidelně odřezávány. Zajistíme tak, aby vstřebávání vody probíhalo co nejlépe.

A pak ho musíte mít bezpodmínečně doma na místě, které je chladné a suché, a proto ne příliš vlhké. Tyto triky budou stačit k tomu, aby vaše orchidej zůstala zdravá. V případě, že tomu tak není, budete muset běžet k nápravě.

Dnes prozradíme neuvěřitelné řešení , které umožní vaší orchideji oživit, i když je nyní opravdu shnilá. Budete muset získat přísadu, o které jste možná nikdy neslyšeli, ale která je s touto nádhernou rostlinou velmi účinná.

Použijte lžičku tohoto a oživte ji

Pokud vám orchidej uhnila a nevíte, jak ji oživit, dnes vám nabízíme pro každého opravdu neznámou orientální metodu. Stačí si pořídit zázračnou surovinu, které bude lžička opravdu stačit.

Řeč je o zemědělském vápenném prášku, který se bude míchat s horkou vodou. Nechte směs uležet alespoň půl hodiny. Mezitím vykopejte kořeny své shnilé orchideje a odstřihněte všechny tmavé, kašovité části, o kterých si myslíte, že je nelze opravit.

orchidej
 Po dokončení vložte novou zeminu do vázy , na kterou nasypete směs, kterou jste si připravili dříve. Poté orchidej znovu zasaďte. Pečujte o něj jako vždy a po troškách uvidíte, jak se vrátí zdravý a bujný.

Postup můžete opakovat tolikrát, kolikrát máte co do činění s shnilou orchidejí. Pokud se však budete držet rad, které jsme vám dali na začátku, jsme si jisti, že už na vás na zahradě nikdy nenajdete shnilou rostlinu .