Odhalujeme starodávnou japonskou metodu, která vám umožní narovnat vlasy bez použití chemických metod škodlivých pro vaše vlasy.

Jedná se o starodávnou metodu používanou tolika orientálními, která pomáhá udržovat vlasy hladké a zdravé jediným tahem.

Jak narovnat vlasy přirozeně

Narovnání vlasů může být jedním ze způsobů, jak získat hladký a upravený vzhled, ale časté používání žehliček a žehliček může vlasy poškodit a způsobit, že budou suché a lámavé. Naštěstí existují přírodní metody, které mohou pomoci vlasy narovnat, aniž by je poškodily.

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak si vlasy přirozeně narovnat, je použít hřeben se širokými zuby a fén. Po umytí je lehce osušte ručníkem a rozdělte na části. Poté je pomocí hřebenu se širokými zuby rozčešte a vysušte horkou fénem, ​​hřebenem projíždějte délky a zároveň foukejte horký vzduch.

Rovné vlasy

Kromě použití hřebenu a fénu existují také některé bylinky a oleje, které mohou pomoci vlasy přirozeně narovnat. Například kokosový olej je přírodní zvlhčovač, který je může vyhladit a učinit je lesklejšími. Malé množství kokosového oleje můžete nanést na suché vlasy před narovnáním hřebenem a fénem.

Také použití bylin, jako je heřmánek nebo máta, může pomoci narovnat vlasy přirozeně. Pro přípravu nálevu z heřmánku nebo máty stačí vařit trochu vody a zalít sáček heřmánku nebo hrst lístků máty. Když nálev vychladne, slijte tekutinu a jemně ji masírujte, aby pronikla éterickými oleji. Poté nechte nálev několik minut působit, než si vlasy opláchnete studenou vodou.

Jejich narovnání přírodními metodami je snadný a účinný způsob, jak získat hladký a upravený vzhled, aniž by došlo k poškození vlasů. S použitím hřebenu a fénu, přírodních olejů, jako je kokosový olej a bylinek, jako je heřmánek nebo máta, můžete vlasy narovnat přirozeně a zdravě.

Zde je maska ​​s keratinovým efektem udělej si sám

Rovné a upravené vlasy jsou důležitou součástí našeho každodenního vzhledu, ale časté používání chemických přípravků a žehliček je může poškodit a způsobit, že budou suché a lámavé. Naštěstí existuje přírodní směs, která vám může pomoci narovnat vlasy, aniž by je poškodila. Tato směs je vyrobena z jednoduchých, snadno dostupných surovin, jako je rýže, voda, kukuřičný škrob, kokosový olej a olivový olej.

Chcete-li tuto směs připravit, začněte opláchnutím šálku rýže ve studené vodě, dokud voda nebude čistá. Poté nasypte rýži do pánve se třemi šálky vody a vařte, dokud rýže nezměkne. Jakmile je rýže uvařená, přendejte ji do mixéru a mixujte, dokud nezískáte hladkou pastu.

V samostatné pánvi nalijte tři lžíce kukuřičného škrobu do sklenice vody a míchejte, dokud nezískáte hladkou pastu. Dále nalijte pastu z kukuřičného škrobu do pánve s rýžovou pastou a dobře promíchejte. Pokračujte v zahřívání směsi, dokud nezhoustne.

Poté vypněte oheň a nechte směs vychladnout. Jakmile směs vychladne, přidejte jednu lžičku kokosového oleje a jednu lžičku olivového oleje a dobře promíchejte. Směs je nyní připravena k použití.

Rovné vlasy

Chcete-li použít směs, rozdělte vlasy na části a naneste směs na každou část a jemně ji vmasírujte do kořínků a délek vlasů. Poté si vlasy zakryjte sprchovou čepicí a nechte směs působit alespoň 30 minut. Po 30 minutách vlasy opláchněte studenou vodou a vysušte jako obvykle.

Tato směs na narovnání vlasů je přirozenou a snadno připravitelnou možností, jak získat hladké a upravené vlasy. S použitím jednoduchých přísad, jako je rýže, voda, kukuřičný škrob, kokosový olej a olivový olej, je můžete přirozeně a zdravě narovnat.