Jak ušetřit peníze? S tímto trikem v kuchyni hned vyzkoušet a který ještě málokdo zná, to bude dětská hra.

Nikdy není čas se zastavit a skutečně si uvědomit, že některá gesta, která se dělají v kuchyni, mohou ve skutečnosti způsobit, že přijdete o spoustu peněz. Někteří odborníci na úklid a kutily se rozhodli zpřístupnit svůj nápad, inovativní a bezplatnou metodu, kterou lze používat každý den. Vysvětlíme si?

Ucpané potrubí kuchyňského dřezu: jaké jsou příčiny?

Než objevíte metodu kutilů, kolikrát se stane, že se dřezové trubky úplně ucpou ? Kromě nepříjemného zápachu, který se objevuje, existuje riziko, že se potrubí zcela ucpe a voda nebude moci procházet.

Zásah instalatéra má vysoké náklady, které se zvyšují, pokud je problém vážnější, než se očekávalo. Ve většině případů je příčinou rozptýlení se všemi zbytky jídla, které se při mytí nádobí nevyhazují do mokrého odpadu, ale přímo do dřezu.

Jídlo v dřezu

Pokud nemáte nářadí, které dokáže tyto zbytky posbírat, skončíte s ucpaným dřezem a účtem instalatéra, který musíte zaplatit. Proto by mohla být metoda DIY expert to, co vám na konci měsíce ušetří peníze.

Metoda, jak ušetřit peníze v kuchyni: stačí jen láhev

Na webu jsou metody, jak ušetřit peníze pomocí domácích nástrojů, zdarma vylidněny. V tomto případě budete potřebovat pouze plastovou láhev, řezák a nástroj k vytvoření malých otvorů.

Láhev s uzávěrem musí být vložena do otvoru ve dřezu dnem vzhůru. Pomocí fixu označte až na doraz a odstřihněte veškerý přebytek. Ihned poté vezměte nástroj, abyste udělali otvory a spalte jej pomocí svíčky nebo zapáleného plynového plamene.

Otvory v láhvi

Vznikne mnoho malých otvorů, které poslouží k vypouštění vody. Pět nebo šest otvorů na uzávěru a pak rovnoměrněji rozmístěné kolem plastu .

Nástroj je připraven k použití a byl vytvořen zdarma. Při každém mytí nádobí musí být umístěn dnem vzhůru uvnitř dřezu .

Způsob vaření

Jeho hlavním úkolem je zadržovat zbytky jídla a zbytky, které jsou na nádobí, a umožnit tak vodě a mycímu prostředku vytékat z otvorů. Je to inovativní , pěkný a určitě bezplatný vynález, který lze znovu použít, kdykoli budete chtít.

S tímto nástrojem již nebudete muset volat instalatéra a trubky zůstanou volné, aniž by je ucpaly zbytky, vlasy a jakýkoli jiný druh jídla, které skončí ve dřezu.