Trik, jak nabít baterii telefonu zdarma bez elektřiny: ušetříte spoustu peněz na účtu.

 

S drahou energií je každý trik dobrý pro úsporu, i když jde o předmět každodenní potřeby, jako je telefon.

Nabijte telefon

Po konfliktu na Ukrajině i mimo ni je drahá energie již několik měsíců realitou. Proto, aby ušetřili na účtu, každý bere v úvahu nějaké triky, aby zajistil, že peněžní výdaje budou méně slané. Existují však domácí spotřebiče, které také hodně spotřebují, které bez elektřiny nemohou fungovat a bez kterých se neobejdeme.

Jedná se například o lednici, která, aby plnila funkci chlazení potravin, musí zůstat trvale připevněna. I mnoho elektronických zařízení musí být stále připojeno, mezi nimi vyniká například Wi-Fi modem . Ještě další je třeba nabíjet určitou frekvencí, jako je mobilní telefon: zařízení, které se nyní stalo nepostradatelným pro každého z nás.

Naštěstí lze některé strategie implementovat i pro nabíjení telefonu. Ve skutečnosti je dokonce možné načíst bezplatně. Podívejme se jak.

telefon
 Jak to udělat bez nákladů

Opravdu existuje způsob, jak zajistit, aby byl váš mobilní telefon vždy nabitý, aniž byste jej museli zapojovat do elektrické zásuvky: pořiďte si externí solární baterii! Jedná se o zařízení, které pomocí svých mini fotovoltaických panelů umožňuje zachytit sluneční energii a uložit ji pro dobití vašich telefonů.

Chcete-li nabít externí baterii, jednoduše ji vystavte slunečnímu záření; automaticky se vyplní. Je to efektivní způsob, jak ušetřit na účtu za elektřinu a zároveň chránit planetu!

Existují dva typy solárních nabíječek :

  • Bez vnitřní baterie: Po připojení k telefonu jej tato zařízení mohou nabíjet, když jsou vystaveny slunečnímu záření a silnému slunci. Tímto způsobem se energie využívá okamžitě.
  • S vnitřní baterií: tato zařízení mohou uchovávat energii přímo zachycenou slunečním zářením. Jsou nejpoužívanější, protože baterie o kapacitě více než 20 000 mAh umožňuje mnohonásobné dobití telefonu.
nabít telefon
 Některé modely jsou vybaveny LED diodami, které indikují stav nabití a také fungují jako svítilna, když padne noc. Dále lze solární nabíječku s interní baterií stále nabíjet elektřinou jako kteroukoli jinou powerbanku.

Solární nabíječka je účinná pro nabíjení telefonu dle libosti , znovu a znovu a bez elektřiny, zůstává vodotěsná i při nárazech a jiném prachu. Lze jej tedy použít v různých venkovních podmínkách.

Můžete si ho dát do batohu, když cestujete na odlehlá místa , kde není dostatečně široká elektrická síť. Solární nabíječka telefonu také nevyžaduje žádnou speciální údržbu.

Upřednostněte také solární powerbanku, protože je pro váš telefon bezpečnější, protože dodává pouze stejnosměrný proud produkovaný solárními panely.