Jedním z nejčastějších problémů jsou bezesporu vrzající dveře. Je to velmi obtěžující nepříjemnost, ve skutečnosti je nutné uvést do praxe přírodní, účinný a především ekonomický prostředek, který ji napraví. Zabere to jen dvě minuty: pojďme zjistit, jak tento problém vyřešit.

Jedním z nejnepříjemnějších problémů jsou vrzající dveře v domě. To je jistě velká nepříjemnost, protože kromě nepříjemného hluku je to také příznak poruchy dveří. Ale ne každý ví, že vyřešení tohoto problému trvá jen 2 minuty.

Nebudete muset volat žádného profesionála ani utrácet stovky peněz, protože řešení je rychlé a snadné, stačí vám jedna přísada: pojďme zjistit, jak to rychle opravit.

Vrzající dveře, opravíte je za 2 minuty – zde je návod

Určitě jste měli doma vrzající dveře. Je opravdu nepříjemné slyšet ten dráždivý hluk, který nás ruší při každém otevření nebo zavření. V těchto případech budete přemýšlet o výměně nebo o tom, že zavoláte odborníka, aby to opravil, ale nepomůže to.

Nevíte, že byste mohli uvést do praxe rychlé a snadné řešení. Nejen, že je to opravdu levný prostředek , nebudete muset utrácet spoustu peněz za opravy, protože řešení máte přímo před očima.

Ale proč vrzají dveře? Bohužel k tomu dochází, když není pant dobře namazán , nebo když se na kritických místech usazuje prach, nebo dokonce když se hromadí rez a nečistoty.

Otevřít dveře

Příčin může být opravdu mnoho, protože nezáleží jen na důvodech, které jsme právě vyjmenovali, ale také na mírném prohnutí závěsu nebo uvolněném šroubu.

Pokud není hmotnost dveří dobře rozložena, mohla by vrzat, protože mezi horním a spodním pantem vzniká tření . Jak to tedy můžeme opravit? Je to opravdu velmi jednoduché, tento jednoduchý postup zabere 2 minuty: pojďme zjistit, jak na to.

Jak opravit vrzající dveře: všechny detaily

Jak už asi tušíte, k opravě vrzajících dveří je potřeba je namazat. Možná přemýšlíte o konkrétních sprejích, ale v tomto případě nejsou potřeba, můžete vyzkoušet velmi užitečný DIY prostředek, který problém během chvilky vyřeší.

Nejprve se starejte o čištění pantů dveří, abyste odstranili všechny nečistoty a prach. Následně je budete muset namazat prvkem, který budete mít jistě doma. Řeč je o pěně na holení. Stačí vetřít štědré množství na zipy a je hotovo.

Naneste rovnoměrně a uvidíte, že vaše dveře okamžitě přestanou vrzat. Přebytečnou pěnu na konci samozřejmě odstraňte kouskem papíru. Poté proveďte test, otevřete a zavřete dveře. Pokud stále slyšíte tento nepříjemný zvuk, opakujte operaci několikrát, dokud nezmizí.

Pěna na holení